• 17 kwietnia 2024

Trochę dziwnie brzmi stwierdzenie, że EMSculpt Neo jest trendy. Czy intensywne i drogie zabiegi w klinice, takie, przed którymi trzeba podpisać kilka formularzy, naprawdę powinny podlegać tym samym sezonowym kaprysom, co kolory lakierów do paznokci i długość spódnic?

Nie, prawdopodobnie nie powinny. Powiedzmy więc, że o EMSculpt Neo mówi teraz wiele osób. Jeśli nie osoby, które znasz osobiście, to z pewnością osoby z branży kosmetycznej, przy czym zarówno estetycy, jak i redaktorzy działu urody nazywają go najlepszym zabiegiem do konturowania ciała od czasu Coolsculpting.

"EMSculpt neo jest obecnie wzorcem branżowym w zakresie redukcji warstwy tłuszczu, wzrostu mięśni i wzmocnienia" - mówi wiodący lekarz kosmetyczny, dr Tracey Mountford (otwiera się w nowej karcie). A jeśli to nie przyciągnęło twojej uwagi, co powiesz na fakt, że 30-minutowa sesja podobno replikuje efekty robienia 24 000 przysiadów lub przysiadów? Albo że Kim Kardashian jest potwierdzonym fanem, a J-Lo podobno? To, czy jest to przekonująca sprzedaż, zależy od Twojego gustu w kwestii celebrytów, ale nie da się zaprzeczyć, że ten zabieg jest intrygujący - oto, co musisz wiedzieć.

Twój kompletny przewodnik po EMSculpt Neo

Co robi EMSculpt Neo?

EM Sculpt Neo to zabieg modelujący sylwetkę, który działa na dwóch poziomach. Wykorzystuje energię elektromagnetyczną do budowy mięśni i częstotliwość radiową do rozbijania tłuszczu. Jest przeznaczony dla określonych obszarów - zwykle brzucha lub pośladków, choć uda i ramiona mogą być również leczone - i ma imponujące roszczenia. Mianowicie, że replikuje efekt 24.000 situps lub squats, a cztery sesje mogą spowodować 30% redukcji tłuszczu i 25% wzrost masy mięśniowej w obszarze. Co brzmi jak spełnienie fantazji leniwej dziewczyny, chociaż typowy koszt sesji 700 $/£650 sprowadza nas z powrotem do rzeczywistości. Nie trzeba dodawać, że nie będzie to dla wszystkich.

Jak to działa? Poprzez przymocowanie łopatek do obszaru leczenia przez 30 minut, raz w tygodniu, cztery tygodnie z rzędu. Said paddles send HIFEM (high intensity focused electromagnetic technology) into the muscles. Powoduje to, że kurczą się one w tempie, którego nie osiągnęłyby żadne zajęcia HIIT, pozostawiając włókna mięśniowe gotowe do odbudowy silniejsze niż wcześniej. Tymczasem częstotliwość radiowa rozgrzewa mięśnie do ich ponaddźwiękowego treningu, a także wyzwala niszczenie komórek tłuszczowych w obszarze docelowym.

Warto powiedzieć, że EM Sculpt (trzymaj Neo) istnieje od 2018 roku, jako samodzielny zabieg budujący mięśnie HIFEM bez radiofrekwencji. Od tego czasu stale zbiera buzz i recenzowane publikacje naukowe (40 i licząc) Więc na pewno, chucking trochę utraty tłuszczu do mieszanki tylko osładza umowę? To właśnie połączenie nauki i nieco zbyt dobrego, by mogło być prawdziwe, skłoniło mnie do wypróbowania go dla siebie.

Recenzja EMSculpt Neo napisana przez naszą redaktorkę działu urody

Czy widziałaś reklamy pasów do zgniatania brzucha w telewizji w późnych godzinach nocnych? Niezmiennie wzorowane na zgranych dwudziestolatkach z większą ilością godzin spędzonych na siłowni niż na spaniu i jedzeniu razem wziętych? Jak ja z nich szydzę. A jednak... inna część mojego mózgu myśli, co jeśli naprawdę można kupić cheesegrater abs w zaledwie trzy łatwe i przystępne płatności?

Tak właśnie się czułam, gdy usłyszałam o EMSculpt Neo. Z pewnością to nie może działać. A jednak... co jeśli działa? Najlepsze wyniki są zwykle na abs i glutes, z których ten ostatni opisałbym jako jeden z moich lepszych atrybutów fizycznych, poszedł trochę w dół. Mówiąc wprost, moje bum jest przyzwoity rozmiar, ale może użyć podnoszenia. A EM Sculpt Neo to zabieg, który mógłby mnie do tego doprowadzić.

Zarezerwowałam więc miejsce w The Cosmetic Skin Clinic (otwiera się w nowej karcie), co jest punktem w mojej recenzji EMSculpt Neo, w którym rozwodzę się nad tym, jak ważne jest, aby w przypadku każdego zabiegu przeprowadzić badania, wybrać renomowane miejsce i zarezerwować miejsce u eksperta, któremu ufasz. Ta konkretna klinika jest wielokrotnie nagradzana i założona przez lekarzy, a moje lekarki medycyny estetycznej, Rachel i Magda, mogą pochwalić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie procedur modelowania sylwetki. Gdziekolwiek pójdziesz, bądź wybredna.

Po upewnieniu się, że nie mam założonej cewki (HIFEM może poruszać metalem), położyłam się na moim przodzie, a dwie gigantyczne łopatki zostały przymocowane do testu intensywności. To poszło od małych zacisków do potężnych wstrząsów i pummelly masaż, aby rozbić kwas mlekowy i zatrzymać uczucie bólu po tym. Powiedziano mi, że mogę poradzić sobie z najwyższym poziomem, co absolutnie mi się udało. To nie jest bolesne, tylko dziwne i dość zabawne, moje bum bopping away niezależnie, podczas gdy ja przewijałem odcinki Love is Blind. 30 minut później, off wiosła poszedł, a także ja. To minęło w mgnieniu oka i, poza niewielką odrobiną bólu mięśni następnego dnia (nie 24,00 squats-worth, umysł), nie ma żadnego przestoju. Jak na razie spełnia swoje szybkie, bezbolesne obietnice. Ale co z wynikami?

Czy EMSculpt Neo rzeczywiście działa?

Tak, o ile masz odpowiednie oczekiwania. Żadna nieinwazyjna procedura nie zmieni radykalnie Twojego ciała w nierozpoznawalne i szczerze mówiąc, nie powinno to być celem przy podejmowaniu tego typu działań. EMSculpt Neo poprawi to co masz w sposób, który zauważysz, ale nie będziesz chodził po pokojach i ludzie będą sapać z wrażenia. To jest właściwie dobra rzecz dla mnie, ale coś, co należy rozważyć przed rezerwacją w.

Osobiście mogę powiedzieć, że EM Sculpt Neo pracował dla mnie. Na moim przeglądzie po zabiegu, zdjęcia przed i po pokazały namacalną zmianę (którą będę musiała opisać, ponieważ dzielenie się zdjęciami stringów z internetem to koszmar). Z boku widać wyraźne podniesienie, zaokrąglenie i, jak zauważa Rachel, niewielką poprawę postawy dzięki wzmocnieniu mięśni, co jest najwyraźniej dość powszechną korzyścią uboczną. Kolejną miłą niespodzianką była korzyść funkcjonalna - mogę przejść przez ohydną sekcję skoków do przysiadu w mojej cotygodniowej klasie bokserskiej bez osuwania się na podłogę, trzęsącymi się nogami. To prawdziwy postęp i motywacja do utrzymania mojego rozochoconego tyłu.

Jak długo trzeba czekać na efekty działania EMSculpt Neo?

Będziesz musiał zainwestować trochę czasu, aby w pełni wykorzystać możliwości EMSculpt Neo. Oprócz tego, że musisz być dostępna na czterech cotygodniowych spotkaniach (niektórzy mają ich sześć), ostateczne rezultaty mogą pojawić się po 3-4 tygodniach. Ja miałam zabiegi w czerwcu i lipcu, a następnie umówiłam się na przegląd kontrolny na początku września. Zabieg polega na tym, aby być konsekwentnym i dostępnym przez cały czas jego trwania, więc unikaj rozpoczynania EMSculpt, jeśli masz zbliżające się wakacje lub nie możesz się zaangażować.

Jak można się spodziewać, wyniki budowania mięśni wymagają pielęgnowania, albo poprzez zdrowy styl życia, albo można zarezerwować wizyty konserwacyjne, jeśli to jest bardziej twoja prędkość. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów utraty tłuszczu, takich jak Coolsculping, redukcja komórek tłuszczowych za pomocą częstotliwości radiowej powinna być trwała, pod warunkiem, że w międzyczasie nie zmienisz drastycznie swojego stylu życia.

Czy EMSculpt Neo jest lepszy od CoolSculpting?

Jeden nie jest koniecznie "lepszy" od drugiego, ale uważam, że EMSculpt Neo jest lepszy od Coolsculptingu pod względem komfortu. Zabiera mniej czasu, chociaż będziesz potrzebować więcej sesji, nie ma przestojów i czułam się mniej onieśmielona niż w przypadku Coolsculpting, który niesie ze sobą ryzyko bardzo rzadkich, ale niemniej strasznych skutków ubocznych. Jeśli jesteś stosunkowo aktywna i/lub zbudowana i chcesz po prostu zbudować siłę, poprawić napięcie mięśniowe i wygładzić swój kształt, to EMSculpt Neo może być lepszym wyborem.

W jaki sposób Coolsculpting działa lepiej niż EMSculpt? Jeśli nie chcesz szczególnie budować mięśni, Coolsculpting jest moim zdaniem lepszą techniką redukcji tłuszczu. Jest to lepszy wybór dla obszarów takich jak podbródek lub dolna część pleców, gdzie nie szukasz tonu, per-say. Ponownie jest to ukierunkowane i nie jest to całkowita transformacja, ale może spowodować skuteczne wygładzenie i ponowne ukształtowanie bardzo konkretnych obszarów.

Nie trzeba mówić, że szczegółowe badania i dokładne konsultacje są twoimi przyjaciółmi z obu zabiegów. Po nich możesz zdecydować, że żaden z nich nie jest dla Ciebie odpowiedni i lepiej zaoszczędzić pieniądze na deszczowy dzień lub ładne wakacje - to też jest świetna opcja.

Aby uzyskać więcej informacji lub znaleźć najbliższą klinikę, odwiedź stronę emsculptneo.com (otwiera się w nowej zakładce)

Koszt EMSculpt Neo w The Cosmetic Skin Clinic wynosi od 3000 funtów i obejmuje cztery zabiegi w odstępie jednego tygodnia oraz dwa zabiegi podtrzymujące.

Top