• 3 lutego 2023

KsiążkaDziewięć kobiet może niektórym kojarzyć sięz dziewczęcą, infantylną okładką. Dzięki temu byłaby to pozycja odpowiednia dla nastoletnich dziewczyn. Jej projekt jest fascynujący, nie dlatego, że ma kolor, ale dlatego, że główny motyw, czyli sukienka, jest umieszczony w środku oprawy. Wykonana jest z weluru, który jest nieco szorstki, ale bardzo przyjemny w dotyku. Wnętrze jest wyjątkowe... i dojrzałe.

Książka zawiera kilka historii, które przewrotnie kojarzą się z okładką, głównie o kobietach w średnim wieku. Poznajemy Natalie, która została zraniona w związku z byłym chłopakiem. Nie myśli ona o nowych romantycznych uniesieniach. Zamiast tego poznajemy Andie, która jest detektywem męskich zdrad i Felicię, która od 17 lat jest zakochana. Niczym w dzienniku, historie przedstawione są w formie wpisów. Czytelnik znajdzie też wiele epizodów z punktu widzenia mężczyzn.

Wszystkich bohaterów i ich historie łączy jedno: odrobina czerni. To ona, choć z pozoru niewinna i normalna, jest tym, co na zawsze zmienia każdą z osób ....

Nie tylko fabuła zachwyca, ale również sposób w jaki jest napisana. - wciąga, podobnie jak sposób pisania.

Historie czyta się z łatwością. Każde zdanie wędruje przez nasz umysł jak mała chmurka na błękitnym niebie. Czytanie to sama radość. Opowiadania nie są napisane lekko, ale z wielką starannością. Bohaterowie pokazują jak miłość rośnie powoli, jak nasiona, które są wystawione na działanie wody i ciepła promieni słonecznych. W ten sposób dojrzewa. Jane Rosen pozwala nam obserwować każdy moment tego rozwijającego się uczucia, a nie tylko nagły wybuch romantycznego podniecenia, który szybko gaśnie. Autorka Dziewięciu kobiet, jednej sukienki sprytnie przeplata historie między sobą, dzięki czemu nie zapominamy o żadnej i o wszystkim. Historie są zabawne i momentami wzruszające, a humor jest dodatkowym atutem. Niezwykły debiut!

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli lubisz lekkie książki o miłości i pozytywnym nastawieniu do życia.

XO Djo

Nie ma jeszcze recenzji Co myślisz? ??? ? DjoA miłośnik

Chemii kosmetycznej w najszerszym tego słowa znaczeniu. Z wykształcenia ogrodniczka-ogrodniczka ze znajomością roślin leczniczych i naturalnych ekstraktów, z zawodu copywriterka. Pasjonatka mody, pielęgnacji, butów, kotów i kaktusów. Jest wielką fanką Netflixa, a gdy ma chwilę relaksu lubi czytać ulubione książki i odkrywać nowe poradniki. Jest wielką fanką kosmetyków naturalnych, ale podchodzi do tematu ostrożnie, ponieważ nie wierzy, że cokolwiek syntetycznego jest szkodliwe.

Top