• 17 kwietnia 2024

Szukasz najlepszych rollerów do twarzy, które pomogą Ci uzyskać doskonałą kondycję skóry? Jeśli miniony rok nauczył nas czegokolwiek o naszych rutynowych zabiegach kosmetycznych, to tego, jak ważne jest, aby wiedzieć, jak zastąpić zabiegi osobiste alternatywami w domu. W szczególności w kategorii pielęgnacji skóry, wałki do twarzy stały się niezbędnym narzędziem w naszym domowym zestawie do rozpieszczania.

Chociaż niektórzy sceptycznie podchodzą do rzeczywistych rezultatów, jakie zapewniają wałki do twarzy, prawda jest taka, że najlepsze wałki do twarzy mogą być ukierunkowane na niektóre z najważniejszych problemów związanych z pielęgnacją skóry oraz rzeźbić, wygładzać i masować skórę twarzy. Podobnie jak profesjonalny zabieg w salonie, pomagają one zwiększyć przepływ krwi w twarzy, aby zmniejszyć obrzęki i zachować odmłodzony wygląd skóry. Poprzez ukierunkowanie i stymulację układu limfatycznego, rolki do twarzy usuwają toksyny i łagodzą napięcie mięśni w podobny sposób, jak robi to zabójczy masaż twarzy.

"Nie zdając sobie z tego sprawy, nosimy dużo napięcia na twarzy, a nacisk wałka uwalnia to napięcie, podobnie jak masaż ciała" - mówi woman&home Emily Buckwell z marki kosmetycznej CurrentBody. "Od początku lockdownu zaobserwowaliśmy znaczny wzrost liczby produktów, które mogą pomóc Ci się zrelaksować, a także leczyć skórę"

.

"Wałki do twarzy są doskonałym narzędziem do zachęcania i usprawniania drenażu limfatycznego, pobudzania krążenia, łagodzenia napięcia, tonizowania mięśni i rozjaśniania skóry" - mówi Alice Moore, znana wizażystka, kosmetyczka i założycielka Kyūshi. "Korzystanie z narzędzia pozwala uzyskać efekt chłodzenia, którego dłonie nie są w stanie osiągnąć"

.

Korzyści pielęgnacyjne najlepszych wałków do twarzyWykonane

z

materiałów takich jak jadeit, kwarc różowy, ametyst, stal nierdzewna i gładki plastik - podobnie jak najlepsze narzędzia gua sha lub najlepsze wałki derma - wałki do twarzy służą jako dobry towarzysz rutynowej pielęgnacji skóry

.

Mówi się, że rolki z jadeitu były częścią rutynowych zabiegów kosmetycznych Chińczyków od czasów dynastii Qing na początku XVII wieku. Ale to odwieczne narzędzie kosmetyczne jest teraz dostępne w wielu materiałach i iteracjach. Każdy z nich obiecuje inny zakres rezultatów w zależności od problemów związanych z pielęgnacją skóry.

  • Depuffing: Warto zainwestować w wałek jadeitowy, jeśli chcesz zmniejszyć obrzęk skóry.
  • Chłodzenie: Przyjazny dla zamrażarki wałek do lodu (a może nawet kule chłodzące do twarzy?) to najlepszy wałek do twarzy, jeśli szukasz efektu chłodzenia.
  • Rzeźbienie: Istnieją wałki do twarzy stworzone specjalnie do ćwiczenia mięśni twarzy.
  • Konturowanie: Wybierz wałek do twarzy z funkcją wibracji, aby pomóc konturować kąty twarzy.
  • Wygładzanie: Wałek z różowego kwarcu wygładzi zmarszczki i poprawi elastyczność skóry.

Najlepsze wałki do twarzy wybrane przez naszych ekspertów ds. urody

(Zdjęcie: Mount Lai

)1.

Mount

Lai De-Puffing Jade Facial RollerNajlepszy

wałek do twarzy na

opuchliznęSpecyfikacjaRRP

: $34/£25Materiał: JadeitPowody, dla których warto kupić+Zmniejszaopuchliznę twarzy, drenuje układ limfatyczny i może złagodzić napięcietwarzy+Zachowujechłód przez dłuższy czas+Dwustronnywałek ma dwie głowice o różnych rozmiarach, co pozwala z równą łatwością celować w małe i duże obszaryPowody

, dla których warto unikać -

cienkakonstrukcja, która może nie być trwałaNajlepszeoferty nadziśOdwiedź

witrynęChłodzący efekt każdego wałka do twarzy jest jednym z najbardziej luksusowych i odświeżających aspektów tej praktyki. W szczególności kamienie jadeitowe są znane z tego, że zachowują chłód przez znacznie dłuższy czas. Kamienie te pozostają tak samo odświeżające po zakończeniu rutynowej pielęgnacji skóry, jak na początku.

Uspokajający na zaczerwienionych i zaognionych obszarach skóry oraz odświeżający ogólnie skórę twarzy, ten wałek do twarzy jest najlepszy do radzenia sobie z szeregiem wyzwań związanych z pielęgnacją skóry. Pomyśl o drobnych liniach i zmarszczkach, ogólnej opuchliźnie i utracie elastyczności skóry, którą wszyscy napotykamy wraz z wiekiem.

Mniejsza głowica idealnie przylega do obszaru pod oczami, zapewniając ogólną ulgę dla opuchniętych oczu i drenaż zatok, dzięki czemu dosłownie oddychasz łatwiej niż na początku rutynowej pielęgnacji skóry. Zalecamy stosowanie tego jadeitowego wałka jako ostatniego kroku w nocnej rutynie pielęgnacji skóry lub z samego rana, aby zapewnić sobie nowy początek.

(Zdjęcie: Esarora

)2. ESARORA Ice Roller for Face & EyeNajlepszy

chłodzący wałek do

twarzySpecyfikacjaRCena

: 12,99 USD/10 GBPMateriał: ŻelPowody, dla których warto

kupić +

Niedrogi

+ Blisko

13 000 pochlebnych recenzji na Amazon, łatwo dostępny do zamówienia na Prime + Zdejmowanagłowica + Wieledostępnych kolorówPowody

, dla których warto

unikać

- Musi być

przechowywanyw zamrażarce (lub lodówce), aby uzyskać najlepsze wynikiToday's Best DealsView at AmazonView at AmazonUważ

ten wałek do lodu za lekarstwo na kaca, o którym nie wiedziałeś, że potrzebujesz. Powszechnie uważany za niezbędny "poranek po wielu martini" przez nasz zespół redaktorów kosmetycznych, nie będziesz wiedział, jak przetrwałeś, zanim poznałeś magię tego niedrogiego wałka do lodu.

Przechowywany w zamrażarce zapewnia łatwy dostęp i natychmiastowy efekt chłodzenia, który zdziała natychmiastowe cuda na opuchnięte pod oczami z samego rana. Sugerujemy przygotowanie skóry za pomocą najlepszego kremu pod oczy, jaki można znaleźć, aby naprawdę zmaksymalizować korzyści płynące z efektu chłodzenia i naprawdę odmłodzić skórę.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, używaliśmy go powtarzającymi się ruchami przez dobre pięć do dziesięciu minut, gdy oglądaliśmy poranne wiadomości i robiliśmy kawę. Dedykowane użycie sprawiło, że natychmiast zauważyliśmy zauważalną zmianę w jędrności naszej skóry i napięciu linii żuchwy. Zamów ten niezbędny wałek do twarzy i przekonaj się sam!

(Zdjęcie: Mount Lai

)3.

Mount

Lai Amethyst RollerNajlepszy

ametystowy wałek do

twarzySpecyfikacjaRCena

: 44 USD/32 GBPMateriał: AmetystPowody, dla których warto kupić+Znanyz celowania w zmarszczki, nierówną teksturę i utratę jędrności skóry+Posiadamini wersję do podróżyPowody, dla których

warto unikać -

DroższeNajlepszeoferty na

dziśOdwiedź

witrynęNa ametystowe

wałki do twarzy można liczyć, aby zmniejszyć cienie pod oczami i ogólną opuchliznę pod oczami, ujędrnić mięśnie twarzy i zwiększyć krążenie. To, co odróżnia ametyst od innych wałków do twarzy, to zawarte w nim promienie podczerwone, które podobno nieznacznie podnoszą temperaturę skóry, zwiększając krążenie. Ametyst jest również znany z tego, że odpędza negatywną energię i stres - coś, czego wszyscy moglibyśmy używać trochę mniej w dzisiejszych czasach - i usuwa toksyny ze skóry. Pomyśl: mniej bakterii i toksyn oraz czystsza, wolna od wyprysków skóra.

Podobnie jak jego odpowiedniki z jadeitu i kwarcu różowego, ten ametystowy wałek służy jako idealny ostatni krok w rutynowej pielęgnacji skóry i pomoże skórze wchłonąć korzyści płynące z serum i kremów. Pomyśl o tym wałku do twarzy jako o sposobie na przypieczętowanie wszystkich składników odżywczych i korzyści płynących z wybranych produktów do pielęgnacji skóry oraz jako o małej chwili troski o siebie na zakończenie dnia

. (Zdjęcie: Herbivore Botanicals

)4. Herbivore Botanicals Rose Quartz Facial RollerNajlepszy

wałek do twarzy z kwarcu

różanegoSpecyfikacjaCena

: 40 USD / 37 GBPMateriał: KwarcróżowyPowody, dla których warto

kupić +

Celuje

w

starzejącą się skórę, zmarszczki i utratę jędrności+Kwarc różowy pomaga zrównoważyć czakręserca + Świetnyna prezenty Powody

, dla których warto unikać -

Czuje

się

trochę kruchy Dzisiejszenajlepsze ofertySprawdź

AmazonKwarc różowy, znany również jako kamień miłości, był używany od wieków do zwalczania oznak starzenia oraz zwalczania stanów zapalnych i zaczerwienień. Podobnie jak jego jadeitowa siostra, ta iteracja kwarcu różowego zachowała swój chłód i pozostała jako taka, gdy pracowaliśmy nad naszą rutynową pielęgnacją skóry.

nasycony magnezem i żelazem, kwarc różowy pomaga usuwać martwe komórki naskórka i promować gojenie, co oznacza, że rolowanie tym wałkiem do twarzy nad innymi zrobi coś więcej niż tylko rozluźnienie napiętych mięśni twarzy. Rozważ ten wałek do twarzy, jeśli szukasz narzędzia, które pomoże w rotacji komórek i gojeniu się skóry. Nasi skłonni do wyprysków i zaczerwienień redaktorzy ocenili ten wałek do twarzy jako obowiązkowy dla każdego, kto zmaga się z podobnymi problemami pielęgnacyjnymi.

Nie tylko to, ale ten godny Instagrama wałek do twarzy będzie pięknie wyglądał na Twojej próżności, a delikatny różowy odcień będzie tak samo kojący wizualnie, jak na skórze

twarzy.(Zdjęcie: Jillian Dempsey

)5. Jillian Dempsey Gold Sculpting BarNajlepszy

złoty wałek do

twarzySpecyfikacjaRCena

: 195 USD/221 GBPMateriał: 24-karatowezłotoPowody, dla których warto kupić+Rezultatywidoczne i odczuwalne natychmiast+Wyglądi dotyk premium+Unikalnydesign, kojący efekt wibracjiPowody

, dla których warto

unikać-WysokacenaDzisiejszenajlepsze ofertySprawdź

AmazonWibrujący pręt z 24-karatowego złota, który tonizuje i ożywia skórę, brzmi prawie zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe,

prawda?

Ta luksusowa sztabka rzeźbiąca z prawdziwego złota kosztuje 195 USD (lub 221 GBP), ale natychmiastowe rezultaty, które widzieliśmy po jednorazowym użyciu tego wałka do twarzy, mogą sprawić, że będzie warto. Podniesione i ujędrnione efekty były niezwykłe, prawie wystarczające, abyśmy chcieli całkowicie zapomnieć o tym, jak konturować makijaż.

Napięcie szczęki i napięcie twarzy mogą być częstym skutkiem stresu. Ten rzeźbiący wałek do twarzy to sposób na złagodzenie napięcia twarzy i pomoc w rozluźnieniu szczęki po długim dniu pełnym stresujących czynników.

Niezależnie od tego, czy szukasz dodatku do swojej nocnej rutyny, aby odeprzeć stres, czy też porannego eliksiru zmniejszającego opuchliznę i zatrzymywanie wody, będziesz zaskoczony natychmiastowymi rezultatami tego wibrującego paska. Delikatne wibracje zwalczają napięcie bez nadmiernej stymulacji twarzy, zapewniając relaksujące i skuteczne zakończenie wieczornej rutyny.

(Zdjęcie: Nurse Jamie

)6. Nurse Jamie NuVibe RX Amethyst Massaging Beauty ToolNajlepszy

wibrujący wałek do

twarzySpecyfikacjaRCena

: 95 USD/75 GBPMateriał: AmethystPowody, dla których warto kupić+Oferuje "masaż twarzy " +Technologia ultradźwiękowajest kojąca i uzależniająca+Luksusowyametystowy design+Łatwyw użyciuPowody

, dla których warto unikać -

DroższeNajlepszeoferty w

dniu

dzisiejszymOdwiedź stronę internetowąDzięki

wibracjom dźwiękowym i wykorzystaniu zalet kamieni ametystowych, które obejmują redukcję toksyn i bakterii, ten luksusowy masujący wałek do twarzy jest łatwym w użyciu rozwiązaniem na zmarszczki i starzejącą się skórę. Zbudowany, aby celować i wygładzać drobne linie, masujące możliwości tego wałka do twarzy zapewnią Ci chwilę samoopieki, na którą będziesz czekać cały dzień.

Ten wałek do twarzy jest wyjątkowy dzięki połączeniu czynników, które rzadko można znaleźć w jednym narzędziu kosmetycznym: kamienie ametystowe i technologia ultradźwiękowa

. Łączy w sobie

historycznie korzystne aspekty rolowania twarzy z najnowszą technologią, zapewniając naprawdę skuteczne zakończenie wieczornej rutyny pielęgnacji skóry

.

Nasi redaktorzy pokochali ten wałek do twarzy za jego kompaktowy rozmiar, który sprawia, że jest przyjazny w podróży i niezawodny. Podczas gdy niektóre z cięższych wałków w tej kolekcji szybko zmęczą ramię, stwierdziliśmy, że ten kombinowany wałek do twarzy jest wystarczająco lekki, aby używać go przez dłuższy czas.

(Zdjęcie: StackedSkincare

)7. StackedSkincare Microneedling ToolNajlepszy

wałek do mikroigłowania

twarzySpecyfikacjaRCena

: 125 USD/115 GBPMateriał: Głowica ze stali nierdzewnej, aluminiowyuchwytPowody, dla których warto

kupić +

Wymiennegłowice + Elegancki, minimalistyczny design + Opracowany przez estetykówPowody

, dla których warto unikać -

Microneedlingwymaga starannej kontroliToday's Best DealsView at AmazonMicroneedling

to zabieg kosmetyczny znany również jako terapia indukcji kolagenu. Maleńkie igły wykonują małe nakłucia na powierzchni skóry w celu promowania gojenia i wymiany komórek w celu zmniejszenia widoczności drobnych zmarszczek oraz blaknięcia blizn i ciemnych śladów na skórze.

Podczas gdy w przeszłości była to procedura zarezerwowana wyłącznie dla wyszkolonych dermatologów i kosmetologów, pojawiły się bezpieczne opcje domowe, które pozwalają użytkownikom wziąć procedury mikroigłowania we własne ręce.

Ten wałek do twarzy jest najlepszy na rynku, jeśli chodzi o mikroigłowanie DIY. Opracowany przez eksperta w dziedzinie estetyki do użytku domowego, ten wałek do twarzy stymuluje regenerację skóry, złuszczając ją i zapewniając jaśniejszą skórę.

Nasi redaktorzy doświadczyli nieco niewygodnego, ale nie bolesnego uczucia podczas testowania tego wałka do twarzy i upewnili się, że po każdym użyciu należy go zdezynfekować. Po zaledwie kilku tygodniach stosowania zauważyliśmy jaśniejszą i bardziej równomierną teksturę skóry oraz ogólnie bardziej jędrną cerę. Kłucie było typowe dla każdej sesji mikroigłowania, ale zauważyliśmy wzrost blasku i pulchności po około dwóch do trzech użyciach.

Najlepsza technika korzystania z wałków

do twarzy (Zdjęcie: Getty Images

) Niewiele trzeba, aby nauczyć się korzystać z wałka

do twarzy.

Jest to dosłownie tak proste, jak 1, 2, 3 - wystarczy znać się na kilku prostych krokach:

  1. Oczyszczanie: Zacznij od oczyszczenia skóry i przygotowania jej na mini masaż z użyciem nowego wałka do twarzy. Umyj skórę najlepszym środkiem czyszczącym, jaki masz pod ręką i delikatnie osusz ją świeżym ręcznikiem, aby uniknąć rozprzestrzeniania się zarazków na skórze twarzy.
  2. Przygotowanie: Użyj odżywczego serum lub olejku do twarzy, aby przygotować skórę i dać wałkowi do twarzy coś do rolowania. Używając olejku lub serum, upewnisz się, że wałek do twarzy nie szarpie skóry.
  3. Rolowanie: Zaczynając od środka twarzy, roluj pod oczami i w kierunku skroni. Następnie roluj na zewnątrz pod linią żuchwy w kierunku uszu. Na koniec roluj wzdłuż brwi i w górę w kierunku linii włosów. Wykonuj rolowanie delikatnie, ale stanowczo i kilkakrotnie na każdym obszarze. Uwaga: Wybór jednego kierunku rolowania ma zasadnicze znaczenie dla drenażu limfatycznego. Zalecamy poruszanie się w kierunku do góry, aby podnieść skórę i szybko ją wzmocnić.

woman&home dziękuje Emily Buckwell z CurrentBody i Alice Moore z Kyūshi za poświęcony czas i fachową wiedzę.

Podsumowanie dzisiejszych najlepszych ofertEsarora Ice Roller$16.99ZobaczwszystkiecenyStackedSkincareMicroneedling Tool$89ZobaczwszystkiecenyDziennie sprawdzamy ponad 250 milionów produktów w poszukiwaniu najlepszych cenpowered by

Top