• 29 maja 2024

Botox dla niemowląt - brzmiuroczo, prawda? I choć osoby cierpiące na fobię igłową mogą się z tym nie zgodzić, jest coś słodko niezniechęcającego w tej "poprawce" botoksu, która jest zdecydowanym faworytem redaktorów kosmetycznych, gwiazd i każdego, kto chce trochę popracować, nie wyglądając na "zrobionego".

Faktem jest, że nawet najlepsze kremy pod oczy, pielęgnacja skóry suchej i najlepszy krem z retinolem na świecie mogą zdziałać tylko tyle, jeśli chodzi o zmarszczki na twarzy.

Właśnie dlatego

dyrektor ds. urody w woman&home, Charley Williams-Howitt, po latach zastanawiania się nad pójściem drogą iniekcji, zdecydowała

się wypróbować

baby Botox

.

Ale czym dokładnie jest baby Botox? Czym różni się od swojej dorosłej siostry - zwykłego starego Botoxu - i co tak naprawdę stało się, gdy Charley wypróbowała zabieg po raz pierwszy? Przekonajmy się.

Botox dla dzieci - wszystko, co musisz wiedzieć

Czym jest botoks dla niemowląt?

Zasadniczo baby Botox to Botox o lżejszym działaniu. To sprawia, że jest to jeden z najlepszych sposobów na poprawienie wyglądu skóry dla osób, które robią to po raz pierwszy, tych bez szczególnie głębokich zmarszczek lub tych, którzy nie mogą wymyślić nic gorszego niż ten zamrożony, nadmiernie wstrzyknięty wygląd, który noszą The Real Housewives absolutnie wszędzie.

"Zabiegi Baby Botox obejmują małe dawki botoksu, które są wstrzykiwane w zwykłe obszary" - wyjaśnia dr Nick Milojevic z Milo Clinic. "Rezultaty są nadal bardzo podobne do podawania normalnych dawek, ale występuje większy ruch i szybciej się zużywa. Pacjent może być zmuszony do powrotu na kolejny zabieg po 2 miesiącach, ale z czasem, nawet w przypadku botoksu dla dzieci, wyniki utrzymają się znacznie dłużej."

Jeśli chodzi o to, gdzie botoks dla dzieci działa najlepiej, jest on podobny do zwykłego botoksu i często jest podawany w najbardziej dynamicznych obszarach twarzy, takich jak czoło lub między brwiami. Jest szczególnie skuteczny w okolicach oczu, gdzie większość pacjentów chce bardzo subtelnych rezultatów bez utraty zbytniej ekspresji.

Lekarz NHS i założyciel Imperial Aesthetics na Harley Street, dr Daniel Hunt, odnotował ogromny 493% wzrost liczby zabiegów Baby Botox, co przypisuje zwiększonemu czasowi spędzanemu przed ekranem i rozmowom wideo

.

"Ponieważ wielu z nas mruży oczy przed ekranem, kurze łapki mogą stać się bardziej widoczne" - wyjaśnia dr Hunt. "Botox dla niemowląt w tym obszarze podniesie i zapobiegnie dalszemu marszczeniu. Może również podnieść i napiąć inne obszary, które sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Można go użyć do leczenia zmarszczek marionetki wokół ust, które mogą sprawiać, że wyglądasz, jakbyś marszczył brwi lub był smutny".

Spośród

1 500 ankietowanych dorosłych 12% rozważa teraz zastosowanie wypełniaczy lub botoksu po obejrzeniu swojego odbicia w kamerzeMedovie

Skincare

Botox dla niemowląt przed i po

A post shared by

Lauren O'Connell (@lauren.o.connell)

A

photo posted by on A post shared by

Dra. Gracia Bañón (@dra.graciabanon)

A photo posted

by on

A post shared by Aline de Souza (@alinesouza1008)

A photo posted by on

A post shared by ????????. ???????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????? (@dr.olaizola)

A photo

posted by on

Dlaczego cieszę się, że spróbowałam botoksu dla dzieci, Charley Williams-Howitt, dyrektor ds. urody w&h

(Źródło zdjęcia: charley williams-howitt)

Dlaczego wybrałam botoks dla dzieci

"Zastanawiałam się nad 'poprawką' po tym, jak zobaczyłam moją zmęczoną twarz spoglądającą na mnie podczas rozmów przez Zoom. Dwie rzeczy przypieczętowały umowę - potrzeba świeższego wyglądu i lepszego samopoczucia - oraz dr Tapan Patel. Rozmawialiśmy przez (przerażające) połączenie wideo, a on natychmiast mnie uspokoił. "Konsultacja z tobą przez Zoom nie jest idealnym rozwiązaniem. Muszę poczuć twoją twarz, zobaczyć jej teksturę i naprawdę ci się przyjrzeć"

- powiedział.

Więc w następnym tygodniu jestem w klinice PHI dr Patela na londyńskiej Harley Street. Po konsultacji zaleca wypróbowanie baby botoksu, co jest odniesieniem do ilości jednostkowej. "Główną misją nie jest to, aby Twoi znajomi pytali "Kto zrobił Ci Botox?", ale zrobienie różnicy z naturalnym rezultatem - odświeżenie Cię trochę, abyś czuł się bardziej pewny siebie" - mówi. W przypadku botoksu ważne jest, aby pamiętać, że jeśli wstrzyknie się zbyt dużo produktu, cała ekspresja zostanie stępiona, a skóra może stać się bardzo gładka i błyszcząca. Tego zdecydowanie chciałam uniknąć."

Konsultacja

"Zmarszczki i drobne linie można zidentyfikować na dwa sposoby: ekspresyjne lub statyczne. Ekspresyjne to te, które są widoczne podczas wyrażania emocji. Linie statyczne to te, które pozostają widoczne, nawet gdy twarz jest zrelaksowana. Zaniepokoiły mnie trzy obszary: zmarszczki mimiczne, poziome linie na czole i kurze łapki. Przed przystąpieniem do pracy z igłą musiałam zrobić serię głupich min podczas robienia zdjęcia, a następnie moja twarz została "oznaczona" wieloma małymi kropkami".

Zabieg

"Myślałam, że poczuję się przerażona wchodząc na krzesło, ale byłam zaskakująco spokojna dzięki kojącemu sposobowi doktora Patela. Wykonał jeden zastrzyk za pomocą igły mniejszej niż igła cukrzycowa i zapytał: "Jak bolesne w skali od 1 do 10?" "Jeden" - odpowiedziałem. Szczerze mówiąc, nie czułem bólu, tylko "pyknięcie", gdy igła przebiła skórę.

Procedura (12 zastrzyków) trwała około pięciu minut. Na moim czole pojawiła się seria czegoś, co wyglądało jak ukąszenia owadów, ale szybko zniknęły. Rezultaty zobaczyłem kilka dni później - piątego dnia jest to nieco lepsza wersja mnie. Znajomi nie potrafią określić, co to jest - i właśnie takiego rezultatu chciałam. Wyniki są tymczasowe, a leczenie trwa. Pacjenci zwykle mają doładowanie co trzy do czterech miesięcy ". Ceny od £195 w klinice PHI

Czym różnią się wyniki od botoksu

Połączenie niskiego zaangażowania i bardzo wszechstronnych rezultatów jest powodem, dla którego Baby Botox staje się coraz bardziej popularny niż inne tradycyjne zastrzyki. "To szybki, ale skuteczny sposób na szybkie osiągnięcie rezultatów, bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji" - zgadza się dr Milojevic. "Baby Botox w zasadzie daje naszym pacjentom wybór. Jeśli chcą leczenia normalną dawką, użyjemy unikalnej techniki, aby osiągnąć bardzo skuteczne, długotrwałe, ale nadal naturalne rezultaty. Baby Botox może być jednak stosowany u tych pacjentów, którzy chcą być jeszcze bardziej minimalni i bardziej naturalni, lub tych, którzy po prostu nie chcą, aby trwało to zbyt długo ".

Ile kosztuje botoks dla dzieci?

Zastanawiasz się, czy botoks dla dzieci jest tańszy? Jak w przypadku każdej zmiany, wszystko zależy od tego, gdzie się udasz i ile masz. Ogólnie rzecz biorąc, ze względu na mniejszą liczbę wstrzykniętych jednostek może to być tańsza opcja. Spodziewaj się zapłacić od 100 do 250 funtów, co może gwałtownie wzrosnąć, jeśli leczonych jest kilka obszarów.

Botox dla niemowląt blisko mnie

Baby Botox jest dostępny w całym kraju, w dowolnej liczbie klinik, ale jak w przypadku każdego zabiegu, te zastrzyki są tak dobre, jak profesjonalista, który je podaje.

Botox zawsze powinien być wykonywany przez specjalistę, najlepiej lekarza specjalizującego się w skórze, a nigdy przez kosmetyczkę lub pracownika salonu. Aby znaleźć listę lekarzy i dermatologów zarejestrowanych w GMC, odwiedź stronę gmc-uk.orgNastępnie

odwiedź Real Self, aby przeprowadzić dalsze badania. Jest to zasadniczo Tripadvisor dla zabiegów kosmetycznych. Możesz wyszukiwać według zabiegu, lekarza, gabinetu lub kodu pocztowego, czytać recenzje i oglądać zdjęcia przed i po.

Pamiętaj, że nigdy nie ma nagłych zabiegów kosmetycznych. Uważaj na oferty specjalne, sieci z ofertami dwa w cenie jednego lub przekonujący personel. Jeśli czujesz się pod jakąkolwiek presją, odejdź.

Top