• 29 maja 2024

Baby Botox - brzmisłodko, prawda? I choć osoby cierpiące na igłę mogą się z tym nie zgodzić, jest coś słodkiego i niewymuszonego w tym zabiegu, który jest ulubionym zabiegiem redaktorów kosmetycznych, gwiazd i wszystkich tych, którzy chcą się trochę napracować, nie wyglądając przy tym na "zrobionych".

Faktem jest, że nawet najlepsze kremy pod oczy, pielęgnacja skóry suchej i najlepszy na świecie krem z retinolem mogą zdziałać tylko tyle, ile trzeba, aby zlikwidować linie mimiczne. Dlatego też dyrektor ds. urody w Woman&Home, Charley Williams-Howitt, po latach zastanawiania się nad wejściem na drogę iniekcji, zdecydowała się wypróbować baby Botox.

Ale czym dokładnie jest baby Botox? Czym różni się od swojej dorosłej siostry - zwykłego, starego Botoxu - i co naprawdę się stało, gdy Charley wypróbowała zabieg po raz pierwszy? Dowiedzmy się tego.

Baby Botox - wszystko, co musisz wiedzieć

Czym jest botox dla niemowląt?

Zasadniczo baby Botox to Botox o lżejszym działaniu. To sprawia, że jest to jeden z najlepszych zabiegów na skórę dla osób, które po raz pierwszy poddały się zabiegowi, dla tych, którzy nie mają szczególnie głębokich zmarszczek lub dla tych, którzy nie mogą wyobrazić sobie nic gorszego niż ten zamrożony, nadmiernie wstrzyknięty wygląd, który prezentują The Real Housewives z absolutnie każdego miejsca.

"Zabiegi Baby Botox obejmują maleńkie dawki Botoxu, które są wstrzykiwane do zwykłych obszarów", wyjaśnia dr Nick Milojevic z Milo Clinic. "Wyniki są nadal bardzo podobne do tego, gdy podawane są normalne dawki, ale obecny jest większy ruch i rzeczywiście zużywa się szybciej. Pacjent może być zmuszony do powrotu na kolejny zabieg po 2 miesiącach, ale z czasem, nawet w przypadku baby Botox, rezultaty utrzymają się znacznie dłużej. "

Jeśli chodzi o miejsca, w których baby Botox działa najlepiej, to jest on podobny do zwykłego Botoxu i jest często podawany w najbardziej dynamicznych obszarach twarzy, takich jak czoło lub między brwiami. Jest szczególnie skuteczny wokół oczu, gdzie większość pacjentów chce uzyskać bardzo subtelne rezultaty, nie tracąc przy tym zbyt wiele wyrazu.

Lekarz NHS i założyciel Harley Street's Imperial Aesthetics, dr Daniel Hunt odnotował ogromny 493% wzrost liczby zabiegów Baby Botox, co przypisuje zwiększonemu czasowi spędzanemu na ekranie i rozmowom wideo

.

"Z wieloma z nas mrużącymi oczy na ekranie, kurze łapki mogą zacząć być bardziej widoczne", wyjaśnia dr Hunt. "Baby botox w tym obszarze podniesie i zapobiegnie dalszemu marszczeniu. Może również podnieść i napiąć inne obszary podatne na to, że twarz wygląda na zmęczoną. Możesz go użyć do leczenia linii marionetek wokół ust, które mogą sprawić, że będziesz wyglądać, jakbyś marszczył czoło lub był smutny."

Z 1500 ankietowanych dorosłych 12% rozważa teraz uzyskanie wypełniaczy lub Botoxu po zobaczeniu swojego odbicia w kamerzeMedovie

Skincare

Baby botox przed i po

A post shared by Lauren O'Connell (@lauren.o.connell)

A

photo posted by on

A post shared by

Dra. Gracia Bañón (@dra.graciabanon)

A photo

posted by on A post shared by

Aline de Souza (@alinesouza1008)

A

photo posted by on

A post shared by ????????. ???????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????? (@dr.olaizola)

A photo posted by

on

Dlaczego cieszę się, że spróbowałam botoksu dla dzieci, Charley Williams-Howitt, dyrektor ds. urody w&h

(Image credit: charley williams-howitt)

Dlaczego wybrałam baby Botox

"Myślałam o zmianie wyglądu po tym, jak zobaczyłam swoją zmęczoną twarz, która spoglądała na mnie podczas rozmów Zoom. O wyborze zadecydowały dwie rzeczy - potrzeba świeżego wyglądu i lepszego samopoczucia - oraz dr Tapan Patel. Rozmawialiśmy przez (straszną) rozmowę wideo, a on od razu zapewnił mi spokój. 'Konsultacja z Tobą przez Zoom nie jest idealnym rozwiązaniem. Muszę poczuć twoją twarz, zobaczyć jej strukturę i naprawdę na ciebie spojrzeć' - powiedział.

W

następnym tygodniu jestem więc w PHI Clinic dr Patela na londyńskiej Harley Street. Po konsultacji zaleca, abyśmy spróbowali baby Botox, co jest odniesieniem do ilości jednostkowej. 'Główną misją nie jest to, aby twoi przyjaciele pytali "Kto zrobił twój Botox?", ale aby zrobić różnicę z naturalnym wynikiem - odświeżyć cię trochę, abyś czuł się bardziej confi dent', mówi. W przypadku botoksu należy pamiętać, że jeśli wstrzyknie się zbyt dużo produktu, cała ekspresja zostanie stłumiona, a skóra może nabrać bardzo gładkiego, błyszczącego wyglądu. Jest to coś, czego zdecydowanie chciałam uniknąć."

Konsultacja

"Zmarszczki i drobne linie można określić na dwa sposoby: ekspresyjne lub statyczne. Ekspresyjne to te, które są widoczne podczas wyrażania emocji. Linie statyczne to takie, które pozostają widoczne, nawet gdy twarz jest zrelaksowana. Mnie dotyczyły trzy obszary: moje linie zmarszczek, poziome linie na czole i kurze łapki. Przed wykonaniem jakichkolwiek zabiegów igłowych musiałam wykonać serię głupich min podczas robienia zdjęcia, a następnie moja twarz została "oznaczona" mnóstwem małych kropek."Zabieg

"Myślałam, że będę czuła się przerażona wchodząc na fotel, ale byłam zaskakująco spokojna, dzięki kojącemu sposobowi dr Patela. Zrobił jeden zastrzyk używając igły mniejszej niż cukrzycowa i zapytał 'Jak bolesny w skali od 1 do 10?' 'Jeden,' odpowiedziałem. Szczerze mówiąc nie czułem żadnego bólu, tylko "pop", kiedy igła przebiła skórę.

Procedura (12 zastrzyków) trwała około pięciu minut. Na moim czole pojawiło się kilka śladów, które wyglądały jak ukąszenia owadów, ale wkrótce zniknęły. Rezultaty zobaczyłem kilka dni później - piątego dnia jest, nieco lepsza wersja mnie. Znajomi nie potrafią określić, co to jest - i właśnie takiego rezultatu chciałam. Rezultaty są tymczasowe, a leczenie jest ciągłe. Pacjenci zazwyczaj mają top-up jeden co trzy do czterech miesięcy." Ceny od £195 w PHI Clinic

Jak wyniki różnią się od Botoxu

Połączenie niskiego zaangażowania i bardzo wszechstronnych wyników jest powodem, dla którego Baby Botox staje się bardziej popularny niż inne tradycyjne zastrzyki. "Jest to szybki, a zarazem skuteczny sposób na szybkie osiągnięcie wyników, bez konieczności długiego czasu regeneracji" - zgadza się dr Milojevic. "Baby Botox w zasadzie daje naszym pacjentom wybór. Jeśli chcą leczenia normalną dawką, użyjemy unikalnej techniki, aby osiągnąć bardzo skuteczne, długotrwałe, ale wciąż naturalne rezultaty. Baby Botox jednak może być stosowany dla tych pacjentów, którzy chcą być jeszcze bardziej minimalne i bardziej naturalne, lub tych, którzy po prostu nie chcą, aby to trwało zbyt długo."

Ile kosztuje baby botox?

Zastanawiasz się, czy baby Botox jest tańszy? Jak w przypadku każdego tweakmentu, że wszystko zależy od tego, gdzie idziesz i ile masz. Ogólnie rzecz biorąc jednak, ze względu na mniejszą liczbę jednostek wstrzykiwanych, może to być mniej kosztowna opcja. Spodziewaj się zapłacić między 100-250 funtów, które mogą wzrosnąć gwałtownie, jeśli kilka obszarów są traktowane.

Baby botox w pobliżu mnie

Baby Botox jest dostępny w całym kraju, w dowolnej liczbie klinik, ale jak w przypadku każdego leczenia, te wstrzykiwacze są tylko tak dobre, jak profesjonalista, który go administruje.

Zawsze miej Botox przez profesjonalistę medycznego, najlepiej lekarza, który specjalizuje się w skórze, a nigdy kosmetyczki lub pracownika salonu. Aby znaleźć listę zarejestrowanych lekarzy GMC i dermatologów, odwiedź gmc-uk.orgNastępnie

odwiedź Real Self, aby przeprowadzić dalsze badania. Jest to zasadniczo Tripadvisor dla zabiegów kosmetycznych. Możesz szukać według leczenia, lekarza, praktyki lub kodu pocztowego, czytać recenzje i zobaczyć zdjęcia przed i po.

Pamiętaj, że nigdy nie ma awaryjnego leczenia kosmetycznego. Bądź ostrożny wobec ofert specjalnych, łańcuchów z ofertami dwa za jeden lub perswazyjnego personelu. Jeśli czujesz się pod jakąkolwiek presją w ogóle, odejdź.

Top