• 29 maja 2024

Niezależnie od tego, jakie masz problemy ze skórą, jest dla Ciebie odpowiedni krem.

Próba znalezienia najlepszego kremu do twarzy dla Twojej skóry może być trudna. Zwłaszcza w chłodniejsze dni, kiedy nasza skóra dostaje niezłe baty. Dodatkowe nawilżenie jest potrzebne, aby Twoja skóra była promienna i pełna blasku w miesiącach jesienno-zimowych, dlatego zebraliśmy najlepsze kremy do twarzy, które pomogą Ci przetrwać wielkie chłody.

Niezależnie od tego, czy masz skórę tłustą, suchą czy problematyczną, na tej liście znajdziesz krem do twarzy dla siebie.

Bez względu na rodzaj skóry, jej problematykę czy wiek - krem do twarzy jest niezbędnym elementem pielęgnacji skóry nr 1. Chłodniejsza pogoda i systemy centralnego ogrzewania powodują spustoszenie w naszej cerze.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz super bogatego kremu nawilżającego - jak Bobbi Brown Hydrating Face Cream - czy czegoś bardziej lekkiego, jak Nivea Day Cream, mamy dla Ciebie idealną formułę.

Najlepszy krem do twarzy do skóry suchej

Skóra sucha bardzo potrzebuje niezbędnego nawilżenia. Szukaj formuł z kwasem hialuronowym - który pomoże nawilżyć skórę poprzez przyciąganie wilgoci do skóry. Składniki takie jak olej z nasion konopi czy masło shea również świetnie zatrzymują wilgoć i sprawiają, że skóra jest jędrna i elastyczna.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief, 34 £ to naprawdę świetny codzienny krem nawilżający dla suchej skóry.

Najlepszy krem do twarzy dla skóry wrażliwej

Jeśli masz wrażliwą skórę, chcesz, aby krem nawilżający nawilżał bez podrażniania skóry. Nie jesteś pewien, jak powiedzieć, czy twoja skóra jest wrażliwa? Jeśli po oczyszczeniu Twoja cera jest sucha i napięta (lub wygląda na czerwoną), możesz mieć wrażliwą skórę. Dobra wiadomość jest taka, że zebraliśmy najlepsze kremy do twarzy również dla skóry wrażliwej.

Uwielbiamy kultowe kremy, które są używane za kulisami tygodnia mody, takie jak Embryolisse Lait-Crème Concentre, 13 zł.

Najlepszy krem do twarzy dla skóry tłustej

Możesz myśleć, że skóra tłusta nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia... niesłusznie! Nakładając dodatkowe nawilżenie na skórę tłustą, można oszukać skórę, aby myślała, że jest już nawilżona - dzięki temu skóra przestaje produkować tak dużo oleju. Oczywiście, możesz nie potrzebować silnego kremu nawilżającego, jak Twoje koleżanki z suchą skórą - ale nadal potrzebujesz czegoś lekkiego i odżywczego.

W przypadku skóry tłustej, uwielbiamy La Roche-Posay Effaclar Duo[+], 16 zł. Jest on niekomedogenny, co oznacza, że nie zatyka porów. Dodatkowo, za jedyne 16 funtów, jest rewelacyjny.

Zatem niezależnie od tego, jaka jest Twoja skóra (lub jaki masz budżet), oto nasi ulubieńcy - abyś mogła znaleźć najlepszy dla siebie krem do twarzy...

Top