• 17 kwietnia 2024

Poszukiwanie najlepszego urządzenia do terapii czerwonym światłem stało się głównym nurtem, ponieważ coraz więcej osób bada domowe narzędzia LED jako sposób na osiągnięcie swoich celów w zakresie pielęgnacji skóry.

Nic dziwnego, że terapia światłem nabiera coraz większego rozmachu. Ta przynosząca rezultaty, a jednocześnie bezbolesna technika wykorzystuje diody LED do delikatnej stymulacji skóry na różnych poziomach, co pozwala na zwiększenie produkcji kolagenu, krążenia oraz działań antybakteryjnych i przeciwzapalnych. Oznacza to, że włączenie światła LED do zabiegów pielęgnacyjnych może być ukierunkowane na zmarszczki, pigmentację, trądzik i blizny.

Specjaliści od lat stosują w salonach i klinikach światło czerwone, a także inne długości fal, takie jak niebieskie i żółte LED, ale czym jest terapia światłem czerwonym i jakie korzyści przynosi skórze? "Terapia światłem LED sprzyja gojeniu się ran, zwiększa produkcję kolagenu i zabija bakterie P-acne, zajmując się wieloma problemami" - wyjaśnia Genevieve Knodell, lekarz medycyny estetycznej w Stratum Dermatology Clinic. "To świetne rozwiązanie do przygotowania skóry, przed lub po jakimkolwiek zabiegu, aby przyspieszyć gojenie poprzez stymulację kolagenu i elastyny, tłumienie aktywności melanocytów i zapewnienie korzyści przeciwzapalnych, które naprawią i wzmocnią skórę. "

Jeszcze lepiej, wiele firm oferuje teraz urządzenia do terapii czerwonym światłem do stosowania w domu. Podczas gdy te nie będą tak potężne jak profesjonalne LED, są one jednym z najlepszych urządzeń do pielęgnacji skóry dla każdego, kto chce pulchną teksturę lub wiedzieć, jak pozbyć się blizn po trądziku. Traktuj siebie do własnego urządzenia terapii czerwonym światłem i będzie to prezent, który wciąż daje.

Najlepsze at-home urządzenia terapii czerwonym światłem, jak wybrano przez naszych ekspertów piękności

(Image credit: Dr Dennis Gross Skincare

)1. Dr. Dennis Gross Skincare SpectraLite FaceWare Pro

Najlepsze urządzenie do terapii czerwonym światłem

ogółemSpecyfikacjaRRP

: $435/£430Typ: Pełna maskaFDA-cleared: TakTargetissues: Linie;

zaczerwienienie

; skazyReasons

to

buy+Idealdla wszystkich rodzajówskóry+Efektywnew adresowaniu trądzik obawy+Efektywnew adresowaniu zmarszczki full-faceReasons

to

avoid-Slipperypasek attachmentToday's Best DealsView at AmazonWidać na AmazonWidać powszechnie

uważane za najlepsze wydajność dla urządzeń terapii czerwonym światłem, tag cena na tej masce jest uzasadnione. Ta trzyminutowa procedura LED obejmuje szeroki zakres problemów związanych z pielęgnacją skóry: zmarszczki, drobne linie, przebarwienia i cienie, aby wymienić tylko kilka.

Dr Dennis Gross może pochwalić się opatentowaną konstrukcją, która dopasowuje się do kształtu twarzy i koncentruje na obszarach, które tego potrzebują. Dzięki czerwonemu światłu, które wspomaga naturalną produkcję kolagenu, oraz niebieskiemu światłu, które pomaga pozbyć się trądziku i zaczerwienień, ta maska naprawdę działa.

Nasi eksperci zalecają, aby zacząć od suchej i świeżo oczyszczonej twarzy. Aby umieścić maskę na twarzy, użyj regulowanego paska, który naszym zdaniem nieco się zsunął, ale nie przeszkadzał w leczeniu. Następnie pozwól, aby terapia łączona czerwonym i niebieskim światłem robiła swoje, dopóki nie wyłączy się timer. Następnie zastosowaliśmy jedno z najlepszych serum z witaminą C, aby jeszcze bardziej zwiększyć jasność. Oczekuj poprawy krążenia i jasności w ciągu 12 tygodni.

(Image credit: MZ

Skin)2. MZ Skin LED 2.0 LightMAX Supercharged LED Mask

Najlepsze urządzenie high-tech do terapii czerwonym

światłemSpecyfikacjaRRP

: $799/£545Typ: MaskaFDA-cleared: TakTargetproblemy: Linie skóry, skazy, kolagen, stany zapalnePowody, dla których warto kupić+Miękkisilikon przylega do twarzy+Przenośna maska LED+Dwatryby światła LED+Zmniejsza głębokość zmarszczek +TraktujetrądzikPowody , dla których warto unikaćToday's Best DealsView at Garmentory (US)View at SSENSECheck AmazonDr

Maryam Zamani powraca z zupełnie nową maską LED na twarz, która wygląda i czuje się częścią. Wykonana z opatentowanego, medycznego miękkiego silikonu w odcieniu millennial pink, urządzenie to dopasowuje się do konturów twarzy, trochę jak najlepsze maski na twarz, dla wygodnego, eleganckiego wyglądu.

Poza wyglądem, urządzenie jest również całkowicie przenośne, dzięki czemu można kontynuować dzień bez zakłóceń. Jeśli chodzi o technologię, to może się ona pochwalić dwoma trybami światła LED: Anti-aging (wykorzystujący terapię światłem podczerwonym i czerwonym) oraz Acne (łączący terapię światłem czerwonym i niebieskim). Wystarczy wsunąć maskę, wyregulować pasek z tyłu i wybrać wybrany tryb, aby rozpocząć 10-30-minutowe leczenie.

Zaprojektowana tak, aby rywalizować z mocą narzędzi używanych w klinice, maska ta zapewnia imponujące rezultaty. Badania kliniczne wykazały, że w ciągu zaledwie czterech tygodni głębokość zmarszczek zmniejszyła się o 36%, a włókna kolagenowe wzrosły w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Imponujące, prawda? Oczekuj jaśniejszej, zdrowiej wyglądającej cery.

(Image credit: The Light Salon

)3. Maska do twarzy Boost LED firmy The Light Salon

Najlepsze nawilżające urządzenie do terapii czerwonym

światłemSpecyfikacjaRRP

: £395Typ: MaskaFDA-cleared: TakTargetissues: Ton skóry, drobne linie, zmarszczki i nawilżeniePowody,

aby

kupić+Lekki materiałsilikonowy+Kombinujeczerwone i bliskie podczerwieni światło+Odżywiaskórę i wzmacnia blask+Pracujew 10 minutPowody,

aby

uniknąć-Adjustable pasek jest trochę fiddly Today's Best DealsView at NordstromView at Mr Porter US & CACheck AmazonJeśli

nie miałeś szansy odwiedzić The Light Salon w prawdziwym życiu, sugerujemy sprostowanie tego pronto. Usytuowana w domach towarowych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, stacja może pochwalić się imponującym menu zabiegów LED od The Blue, do walki z trądzikiem do The Full-Body Signature dla rezultatów top-to-toe.

Maska Boost LED Face Mask zapewnia 10-minutowe zabiegi z wykorzystaniem bliskiej podczerwieni i czerwonego światła, które zmiękczają drobne zmarszczki, łagodzą stany zapalne i ujędrniają skórę

.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, marka zaleca stosowanie maski trzy razy w tygodniu przez cztery tygodnie. Według badań klinicznych, głębokość zmarszczek zmniejszyła się o 36% w ciągu czterech tygodni.

Stwierdziliśmy, że jest ona bardzo wygodna w noszeniu dzięki miękkiej silikonowej powłoce i regulowanym paskom. Jest również przenośny i może pochwalić się imponującą liczbą 5000 godzin użytkowania. Jeśli często latasz, jest to świetny wybór, ponieważ może być rozłożony całkowicie płasko w torbie ochronnej i nawadnia skórę po locie. Big tick!

(Image credit: Unicskin

)4. Unicskin UnicLED Korean Mask

Najlepsze urządzenie do terapii czerwonym światłem dla różnych

trybówSpecificationsRRP

: $470/£315Typ: MaskFDA-cleared: YesTargetproblemy: zmarszczki, uszkodzenia słoneczne, hiperpigmentacja, trądzik, regulacja sebum, zaczerwienienie, zwiotczenie i zapalenieReasons

to

buy+Sevenróżnych trybówkolorystycznych+Resultsmożna zobaczyć po trzech sesjach+Brightensi wygładza skóręReasons to avoid-Hastobe plugged in while wearingToday's Best DealsView at NET-A-PORTERCheck AmazonIf you're

after an LED mask that tackles every major skincare concern going-this is the one for you. Z siedmioma - tak, siedmioma - różnymi trybami światła, urządzenie zajmuje się zmarszczkami, uszkodzeniami słonecznymi, przebarwieniami, melasmą, trądzikiem, regulacją wydzielania sebum, zaczerwienieniami, stanami zapalnymi i zwiotczeniem.

A więc, jak to działa? Podłącz maskę, ustawić preferowany czas i intensywność (poziom intensywności waha się od 1-5), wybrać kolor (do wyboru czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, żółty, niebieski aqua i biały), a następnie usiąść i zrelaksować się.

Najlepsze w tej masce jest to, że możesz stworzyć zabieg na miarę, w zależności od potrzeb pielęgnacyjnych Twojej skóry. Na przykład, jeśli chcesz leczyć pigmentację i trądzik, wypróbuj zielone światło przez 15 minut, a następnie niebieskie światło przez 15 minut. Sprytne!

(Kredyt wizerunkowy: LightStim

)5. LightStim na zmarszczki

Najlepsze urządzenie do terapii światłem czerwonym dla drobnych

liniiSpecyfikacjaRRP

: $249/£249Typ: Ręczna różdżkaFDA-cleared: TakTargetproblemy: Linie; utrata jędrności; rozszerzone poryPowody,dla których warto kupić+Najlepszydla wszystkich typówskóry+Dotyczącywszystkich obszarów, od czoła do ust+Wbudowany timer+RozsądniewycenionyPowody, dla których warto unikać-Rozpoznanie

wymaga

konsekwentnego stosowaniaToday's Best DealsView at Neiman MarcusView at SephoraCheck AmazonWykorzystaj

cztery różne długości fali terapeutycznej energii świetlnej zawartej w urządzeniu LightStim for Wrinkles. Choć ta wszechstronność wiąże się z wysoką ceną, to jednak otrzymujesz wspaniałe korzyści za swoje pieniądze. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie to jest przeznaczone do pielęgnacji starzejącej się skóry, likwidując drobne zmarszczki, utratę jędrności i widoczne pory.

Zastosowana tu opatentowana technologia wykorzystuje wiele długości fal światła, dzięki czemu skóra otrzymuje znaczny zastrzyk elastyny, kolagenu i właściwości antybakteryjnych, co sprawia, że wygląda bardziej młodzieńczo. Co więcej, to podręczne urządzenie nie może być łatwiejsze w użyciu i pozwala z łatwością dotrzeć do każdego obszaru twarzy - od linii szczęki po zmarszczki na czole.

Trzy minuty to wszystko, czego potrzeba, aby w pełni wykorzystać możliwości tego narzędzia LED, więc wprowadzenie go do codziennej rutyny jest dość łatwe. Zalecamy włączenie tego urządzenia do nocnej pielęgnacji skóry, aby budzić się z jaśniejszą, pulchniejszą i bardziej młodzieńczą cerą.

(Image credit: Current Body

)6. Maska do terapii światłem LED CurrentBody Skin

Najbardziej wygodne urządzenie do terapii czerwonym

światłemSpecyfikacjaRRP

: $399/£265Typ: MaskaFDAcleared: TakTargetproblemy: Tekstura, jędrność, linie, zapalenieReasons

to

buy+Veryflexible and comfortable+A-list approved+Works quickly+Canbe used with hydrating masksReasons

to

avoid-Pricierthan some other modelsToday's Best DealsView at AmazonNot

only is the CurrentBody Skin LED Mask one of the most comfortable red light therapy devices we have tried, but it's also the quickest to use and easiest to store. Sprowadza się to do jego unikalnego elastycznego materiału silikonowego, który obejmuje twarz, dzięki czemu można usiąść i pop go na wymagane dziesięć minut podczas oglądania telewizji.

Przyczepny materiał zapewnia również, że czerwone i prawie czerwone światło LED może dotrzeć i równomiernie przeniknąć każdy kontur Twojej cery. Połączenie dwóch rodzajów światła pobudza produkcję kolagenu i uspokaja skórę, co daje długotrwałe efekty, ale także pobudza krążenie, dzięki czemu uzyskujesz natychmiastowy blask.

Możesz zdecydować się na zastosowanie pod spodem nawilżającej maski hydrożelowej, aby uzyskać dodatkowy blask, lub po prostu zastosować ją po najlepszym preparacie oczyszczającym i przed najlepszym kremem nawilżającym do twarzy. Poza sporą inwestycją początkową (jak wszystkie maseczki LED), ta maseczka spełnia wszystkie nasze wymagania. Nic dziwnego, że zdobyła nagrodę Woman&home Beauty Award i jest uwielbiana przez gwiazdy, w tym Carey Mulligan.

(Image credit: Diesse

)7. Deìesse PRO LED Mask

Najlepsze ultra-luksusowe urządzenie do terapii czerwonym światłem

SpecyfikacjaRRP

: $2,318/£1,168Typ: MaskaFDA-cleared: TakTargetproblemy: Jędrność, tekstura skóry, pulchność, pigmentacja, trądzikReasons

to

buy+Bardzo konfigurowalny+3razy więcej LED niż inne maski+Czteryrodzaje LED, sześć trybówleczenia+Ukochanyprzez A-listersReasons to avoid-ExtremelyexpensiveToday's Best DealsCheck AmazonWiemy,

co myślisz-czy spojrzeć na to tag cenowy? Nie trzeba mówić, że to urządzenie do terapii czerwonym światłem jest przeznaczone dla niewielu, a nie dla wielu. Ale jeśli jesteś w stanie rozciągnąć się na pokaźny początkowy wydatek, istnieje wiele uzasadnień, dlaczego powinieneś.

Maska LED Deìesse PRO jest tak bliska profesjonalnej terapii LED w domu, jak to tylko możliwe. Może pochwalić się trzykrotnie większą liczbą diod LED niż konkurencja (łącznie 770) i czterema różnymi długościami fal, z których każda działa na skórę w inny sposób. Otrzymasz klasyczną czerwień do stymulacji kolagenu, rozjaśniającą zieleń, antybakteryjny błękit i uspokajającą podczerwień. Istnieje również możliwość wyboru sześciu rodzajów zabiegów, w tym zabiegów pooperacyjnych i przeciwstarzeniowych - każdy z nich wykorzystuje indywidualnie dobraną kombinację świateł i czasu, aby rozwiązać wybrany problem.

Możliwość

dostosowania doświadczenia rozciąga się również na czas, a maskę można nosić przez 10-30 minut, zaczynając od dwóch razy w tygodniu. Materiały są luksusowe i czują się wystarczająco dobrze na twarzy, chociaż prawdopodobnie będziesz chciał się położyć podczas noszenia go dla najbardziej komfortowego doświadczenia. Nasz tester uznał to za błogosławieństwo, ponieważ zmusił nas po prostu do bycia nieruchomym przez 20 minut, co nigdy nie jest złą rzeczą. Anegdotycznie, użytkownicy donoszą, że widzą rezultaty w postaci blasku i linii w ciągu kilku tygodni, Kim Kardashian jest znaną fanką, podobnie jak bardzo szanowany estetyk z Beverly Hills, Shani Darden. Jak już wspomnieliśmy, Deesse nie będzie dla wszystkich ze względu na koszt, ale jeśli chodzi o doskonałą terapię czerwonym światłem w domu, to naprawdę nie można zrobić nic lepszego.

(Image credit: Exerscribe )

8. Exerscribe RedTonic LED Urządzenie do terapii czerwonym światłem

Najlepsze urządzenie do terapii czerwonym światłem na

zapalenieSpecyfikacjaRRP

: $99/£162Typ: Handheld penlightFDA-cleared: FDA-registeredTargetissues: Zapalenie; ból stawów / zapalenie stawów; ból mięśni ;

Powody, dla których warto

kupić+Ultra-mocne światło LED +Bardzoprzenośne, łatwe do spakowania+Pet safe+Dostępnypunkt cenowyPowody, dla których należy unikać-Canoverheat in timeToday's Best DealsView at AmazonThe

Exerscribe RedTonic LED Red Light Therapy Device jest mały (jak latarka podróżna), ale pakuje cios i, jak 300+ Amazon ratings sugerują, naprawdę dostarcza na swoich obietnicach. Dzięki swojemu rozmiarowi, jest najłatwiejszy w użyciu w tej kolekcji: Struktura inspirowana latarką sprawia, że jest kompaktowa, znajoma i idealna do celowania w określone obszary.

Waga 7,4 uncji sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się w podróży i posiada niewielką ładowarkę, co gwarantuje utrzymanie stałej rutyny terapii czerwonym światłem podczas wyjazdów. Podczas gdy inne urządzenia do terapii czerwonym światłem mogą często wydawać się uciążliwe w użyciu, ten wybór wyróżnia się łatwością użycia i lekkimi wymiarami.

Nasza najlepsza rada? Spróbuj użyć go po naszych długich podróżach, aby złagodzić zmęczony podróżą ból dolnej części pleców. Dajemy mu pieczęć aprobaty dla codziennych bólów i bóli oraz bardziej intensywnego zmęczenia.

(Image credit: Dr. Dennis Gross

)9. Dr. Dennis Gross Skincare DRx SpectraLite EyeCare Pro

Najlepsze urządzenie do terapii czerwonym światłem dla

oczuSpecyfikacjaRRP

: $169/£175Typ: Okulary bez rąkFDA-cleared: TakTargetproblemy: Ciemne kręgi; linie; kurze łapkiReasons

to

buy+Full-spectrumof age-defying wavelengths+Targets crows feet and "eleven" lines + Short application timeReasons to avoid-Onlytargets eye areaToday's Best DealsView at SephoraCheckAmazonThis

hands-free light therapy device is specifically built to target the eye area-including crow's feet, eleven lines, and general loss of elasticity in the skin around the eye area that comes with age. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z ogólną strukturą skóry i jej wiotkością, jak również dla wszystkich, którzy mają do czynienia z ciemnymi kręgami, matowością lub drobnymi zmarszczkami.

Dla tych, którzy chcą uzupełnić najlepszy krem pod oczy w swoim arsenale o odrobinę technologii, zobowiązują się do codziennego stosowania tego urządzenia i zobaczą zauważalną różnicę w ciągu kilku tygodni. W 10-tygodniowym badaniu klinicznym dotyczącym codziennego stosowania, 97% uczestników wykazało widoczną poprawę. Możemy dostać się na pokładzie z tymi szansami.

Regulowany pasek, który rozciąga się wokół tylnej części głowy, zapewnia, że urządzenie jest wygodne dla głów wszystkich rozmiarów. I jak w przypadku wszystkich kosmetyków, im bardziej będziesz konsekwentna, tym lepsze będą rezultaty.

(Image credit: LŪMM

)10. LŪMM GlowPanel 2.0

Najlepsze wygodne urządzenie do terapii czerwonym

światłemSpecyfikacjaRRP

: 149 USD(tylko w USA)Typ :Noszona osłona twarzyFDA-cleared: PendingTargetissues: Utrata elastyczności i kolagenu, trądzik, opuchlizna, nierówna

teksturaPowody

, dla których warto kupić+Superlekki, do noszenia i poręczny+3długości fal LED celują w różne problemy+Bezpieczne, nie-UV faleświetlne+ReasonablypricePowody, dla których warto unikać-Needszewnętrzna ochrona oczuToday's Best DealsCheck AmazonView at

LŪMM The LŪMM GlowPanel 2.0 jest najnowszym w wirusowych trendów urządzeń LED, i nie jest trudno zobaczyć, dlaczego. Oferując trzy różne częstotliwości, aby kierować się niezliczoną ilością problemów skórnych (czerwona fala do produkcji kolagenu, niebieska do walki z trądzikiem i bakteriami, a żółta do opuchlizny i plam), to w zasadzie trzy urządzenia w cenie jednegoPrzy

pierwszym użyciu, GlowPanel 2.0 jest jedną z bardziej wygodnych masek LED, które testowaliśmy, z okularami przeciwsłonecznymi jak wsparcie mostka nosa i łodygi uszu. Jest również lekka - nie za ciasna, nie za ciasna - i ośmielamy się powiedzieć, że... fajna? Testowaliśmy go przez zalecane 15 minut, dwa razy dziennie przez jeden tydzień, w obu przypadkach z zamkniętymi oczami, aby być bezpiecznym - zastrzeżeniem jest, że urządzenie nie oferuje żadnej ochrony oczu.

Jeśli chodzi o wyniki, zauważyłyśmy zdecydowaną zmianę w stanie zapalnym i nierównej teksturze. Jednakże, zalecane 20-30 dni stosowania mówi się, że przyniesie jeszcze bardziej imponujące wyniki, takie jak bardziej napięta, elastyczna cera, redukcja trądziku, a nawet rogowacenie.

(Image credit: LightStim

)11. LightStim na trądzik

Najlepsze urządzenie do terapii światłem czerwonym dla

trądzikuSpecificationsRRP

: $169/£169Typ: Ręczna różdżkaFDA-cleared: TakTargetproblemy: Trądzik; zaczerwienienieReasons

to

buy+Dobrydla wszystkich rodzajów skóry+Alternatywnyi skuteczny sposób na trądzik docelowy+Podajeistniejące trądzik i zapobiega nowe skazy z formacjiReasons to avoid-Targetsbakterie, a nie kolagenToday's Best DealsView at LightstimDzięki

zmianom hormonalnym i stresorów zewnętrznych, trądzik może być problemem na każdym etapie życia. I nie wydaje się, aby kiedykolwiek dostać się mniej frustrujące, mimo naszych najlepszych wysiłków w następujących rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych dla trądziku do T.

Zamiast inwestować w innym miejscowego leczenia trądziku, należy rozważyć czerwone światło terapii urządzenie specjalnie zaprojektowane w celu zarówno istniejących trądzik i nowe podstawowe skazy grożące pop

up.

LightStim for Acne to nasz najlepszy wybór urządzenia do terapii czerwonym światłem dla skóry trądzikowej.

Wykorzystując wiele długości fal, urządzenie to wykorzystuje mieszankę światła niebieskiego do zwalczania bakterii powodujących trądzik oraz światła czerwonego do łagodzenia zaczerwienień i stanów zapalnych. Wbudowany 3-minutowy timer poinformuje Cię, kiedy Twoja sesja dobiegnie końca, abyś mogła czerpać wszystkie korzyści bez popadania w przesadę.

(Image credit: Foreo

)12. Foreo UFO 2

Najlepsze urządzenie do terapii czerwonym światłem na

suchośćSpecyfikacjaRRP

: 279$/Ł249$Typ: Ręczny orbFDA-cleared: TakTargetissues: Suchość; drobne linieReasons

to

buy+Elevatedsheet mask innovation+Heats , cools, and pulsates +Compact, easy to use+Does awaywith sticky hands post-mask applicationReasons to avoid-Doesn't hold a long chargeToday's Best DealsView at Macy'sView at AmazonView at VerishopSee all prices (15 found

)Using ultra-fast heating, cooling, pulsations, and full-spectrum LED lights, the famous Foreo UFO 2 Smart Mask is a multi-tasking wonder. Rozpoczyna się od rozgrzania i przygotowania skóry, a następnie chłodzenia i podnoszenia, aby dodać jej jędrności i zmniejszyć opuchliznę.

Korzystając z aplikacji FOREO For You, użytkownicy synchronizują maskę ze swoim telefonem za pomocą unikalnego kodu kreskowego, aby aktywować terapię czerwonym światłem. Porozmawiajmy o futurystycznej pielęgnacji skóry. Aha, a najlepsza część? To urządzenie zapewnia, że każda ostatnia kropla esencji jest dobrze wydana na naszą twarz, a nie kończy się na naszych rękach.

Kobiety w każdym wieku zdecydowały się na zakup tej droższej maseczki do terapii czerwonym światłem, ponieważ rzeczywiście spełnia ona swoje obietnice. Nasi eksperci ds. urody stwierdzili, że ich skóra stała się bardziej jędrna już po czterech tygodniach stosowania.

(Image credit: MZ Skin

)13. Urządzenie do terapii światłem MZ SKIN Golden Facial Treatment Device

Najlepsze urządzenie do terapii czerwonym światłem do wielopłaszczyznowego

odmładzaniaSpecyfikacjaRRP

: $578/£385Typ: MaskaFDA-Cleared: TakTargetproblemy: Tekstura skóry, linie, kolagen, zapalenieReasons

to

buy+SeveralLED wavelengths+Created by a doctor+Comfortable, no need to lie down+Slickand visually appealingReasons

to

avoid-Apricy investmentToday's Best DealsView at NET-A-PORTERCheck AmazonMZ

Skin Light-Therapy Golden Facial Treatment Device has visual appeal in abundance. Ciężko jest sprawić, aby technologia pielęgnacji skóry wyglądała pożądanie, ale możesz wystawić tę zgrabną maskę w złotym kolorze na półce, jeśli chcesz.

Urządzenie do terapii czerwonym światłem nie jest tylko ładną twarzą. Zostało stworzone przez cenionego lekarza medycyny estetycznej i chirurga okulistycznego, dr Maryam Zamani, i łączy w sobie nie jedną, ale cztery długości fal LED (czerwoną, niebieską, zieloną i żółtą), aby osiągnąć rezultaty w zakresie struktury, tonu i jędrności skóry w jednym uderzeniu.

W przeciwieństwie do niektórych masek LED, ta pasuje bezpiecznie do twarzy dzięki solidnemu, regulowanemu pas

kowi z tyłu.

Nie jest to najtańsze urządzenie do terapii czerwonym światłem na naszej liście, ale nie jest też najdroższe. A biorąc pod uwagę jego medyczny rodowód, wielozadaniowość i łatwość obsługi - jest to świetna inwestycja w Twoją skórę.

(Image credit: Hooga

)14. Hooga Urządzenie do Terapii Czerwonym Światłem

Najlepszy dla

początkujących

terapii czerwonym światłemSpecyfikacjaRRP: $169 (tylko USA)Typ :Lampa stojącaFDA-cleared: W trakcie; produkowane w obiekcie zarejestrowanym przez FDATargetissues: Zmarszczki; stany zapalne; ból ciała; zmęczenieReasons

to

buy+Łatwy w użyciu+Good entry-level urządzenie +Reasonably pricedReasons

to

avoid-No timer-BulkyToday's Best DealsView

at HoogaThe Hooga Red Light Therapy urządzenie jest jednym z oryginalnych w domu urządzeń terapii światłem, aby wylądować na półkach. Dążąc do tego, aby drogie leczenie światłem było bardziej dostępne, Hooga stworzyła to wydajne, mocne i niedrogie urządzenie do terapii czerwonym światłem, które jest równie łatwe w użyciu, jak i skuteczne.

Sam rozmiar tego urządzenia pozwala na ukierunkowanie większych obszarów za jednym posiedzeniem i jest idealny dla tych z nas, którzy rozwijają się na wielozadaniowość. Postaw go na stole na dziesięć minut podczas pracy lub oglądania ulubionego serialu Netflix. Ciepły blask tego urządzenia do terapii czerwonym światłem miał zauważalny wpływ na stan zapalny i elastyczność naszej skóry już po kilku tygodniach użytkowania.

Polecamy to urządzenie dla każdego, kto chce zmierzyć się ze zmarszczkami, elastycznością, stanem zapalnym, a nawet utratą włosów

.

Jak wybrać najlepsze urządzenie do terapii czerwonym światłem

"W przypadku domowych urządzeń LED, należy szukać urządzenia, które zawiera czerwoną i niebieską diodę LED i siedzi równo z twarzą - to pozwala diodzie LED wnikać w skórę" - mówi certyfikowany dermatolog i chirurg dermatologiczny dr Dennis Gross, który jest również twórcą Dr. Dennis Gross Skincare.

"Kluczem do zaprojektowania urządzenia jest maksymalizacja energii, pozwalając powierzchni skóry być dotykanym przez światła. 415nm to najskuteczniejsza długość fali dla światła niebieskiego - skutecznie namierza i zabija bakterie powodujące trądzik. W przypadku czerwonego światła LED, należy szukać urządzenia, które znajduje się w zakresie spektralnym 600-1300nm (czerwień i podczerwień) - te długości fal stymulują produkcję kolagenu, zmniejszają stany zapalne i zmniejszają przebarwienia" - dodaje.

"Aby mieć pewność, że używasz urządzenia wysokiej jakości, szukaj urządzenia klasy medycznej, zatwierdzonego przez FDA, które posiada badania kliniczne, które wyraźnie pokazują skuteczność urządzenia" - zaleca dr Gross. "Istnieją ścisłe przepisy dotyczące siły czerwonych urządzeń LED w domu, jednak niektóre urządzenia są bardziej skuteczne niż inne. Ostatecznie chcesz, aby urządzenie leżało płasko na powierzchni skóry bez ciepła lub ryzyka oparzenia."

Oto kilka kluczowych terminów i cech, na które należy zwrócić uwagę:

  • Redukcja zmarszczek: Jeśli jedna z Twoich głównych trosk związanych z pielęgnacją skóry wiąże się z redukcją zmarszczek, pamiętaj, aby zwracać uwagę na urządzenie, które w szczególności ukierunkowane jest na zmarszczki.
  • Napełnianie skóry: Szukasz bardziej młodzieńczego, promiennego wyglądu ogólnego? Poszukaj urządzenia, które jest ukierunkowane na problemy związane ze starzeniem się skóry, zwłaszcza przy użyciu czerwonego i żółtego światła.
  • Zatwierdzone przez FDA: Chociaż udowodniono, że terapia światłem czerwonym jest skuteczna w przypadku wielu problemów związanych z pielęgnacją skóry, ta forma terapii jest wciąż stosunkowo młoda. Należy zwracać uwagę na urządzenia zatwierdzone przez FDA.
  • Rozwiązania dla trądziku: Zwalczające trądzik urządzenia do terapii czerwonym światłem będą zwalczać bakterie powodujące trądzik i łagodzić istniejące zaczerwienienia i stany zapalne.

Czy ter

apia czerwonym światłem

jest bezpie

czna

?

Eksperci utrzymują, że terapia czerwonym światłem jest ogólnie uważana za bezpieczną w użyciu, z wyjątkiem niektórych osób zgłaszających pęcherze i oparzenia z wadliwych jednostek lub z przekroczeniem zalecanego czasu użytkowania. Dla dodatkowej ostrożności przy stosowaniu urządzenia do terapii czerwonym światłem na twarz zaleca się również ochronę oczu.

Współzałożyciel LŪMM, Ryan McCarthy, zgadza się z tym: "Terapia światłem LED jest znana od dziesięcioleci i stosowana w szerokim zakresie korzyści kosmetycznych i terapeutycznych. W chwili obecnej nie są znane żadne negatywne skutki uboczne stosowania terapii światłem LED. Każdy produkt jest inny; zawsze należy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi przed użyciem.

W

przypadku dalszych pytań należy skontaktować się bezpośrednio z marką i skonsultować się z lekarzem."

"W przeciwieństwie do szkodliwych promieni UV stosowanych w solariach, które mogą poparzyć i uszkodzić skórę, terapia światłem LED wykorzystuje bezpieczne, o niższym natężeniu, niebędące promieniowaniem UV światło podczerwone" - mówi McCarthy. Zauważa jednak, że nie zaleca się stosowania terapii czerwonym światłem, jeśli jesteś w ciąży.

Jak często powinienem stosować

terapię czerwonym światłem?

Nie ma twardych i szybkich zaleceń dotyczących częstotliwości stosowania terapii czerwonym światłem, chociaż większość urządzeń zaleca stosowanie jej raz dziennie przez około 15 minut, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Niektóre urządzenia wyłączają się automatycznie po upływie określonego czasu.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia konkretnych instrukcji dotyczących wybranego urządzenia i przestrzegania zalecanego sposobu użytkowania.


woman&home dziękuje Genevieve Knodell ze Stratum Dermatology, dr Dennisowi Grossowi z Dr Dennis Gross Skincare oraz Ryanowi McCarthy'emu z LŪMM za poświęcony czas i wiedzęRound

up of today's best dealsDr Dennis Gross Skincare SpectraLite$435ViewSeeall pricesMZSkin LightMAX Supercharged LED 2.0$597ViewSeeall pricesTheLight Salon Boost LED Mask$495ViewSeeall pricesUnicskinUnicLED Korean Mask$470ViewSeeallpricesLightStimfor Wrinkles$249ViewSeeallpricesCurrentBodySkin LED Light Therapy Mask$399ViewSeeall pricesExerscribeRedTonic LED Red Light$99.95ZobaczwszystkiecenyDrDennis Gross SkincareDRx$169ZobaczwszystkiecenyForeoUFO2$179Zobacz wszystkie cenyMZSKIN Light Therapy Golden Facial$625ZobaczwszystkiecenyCodziennie sprawdzamy ponad 250 milionów produktów w poszukiwaniu najlepszych cenpowered by

Top