• 17 kwietnia 2024

Szukasz najlepszych narzędzi do dermaplane, które zapewnią Ci fachowe rezultaty bez konieczności odwiedzania gabinetu dermatologicznego? Istnieje kilka opcji do stosowania w domu, które właśnie to zrobią.

Jeśli próbujesz znaleźć najlepsze narzędzie do dermaplanowania, prawdopodobnie słyszałaś o tym zabiegu usuwania owłosienia z twarzy i wygładzania skóry i masz ochotę go wypróbować. A może jesteś po prostu zdezorientowany i zastanawiasz się, co to jest dermaplaning, dokładnie? Według Kerry Benjamin (otwiera się w nowej zakładce)

, estetki i założycielki Stacked Skincare, dermaplaning to nieinwazyjny zabieg na twarz, który usuwa martwe komórki skóry i włosy za pomocą ostrego ostrza o pojedynczej krawędzi. "Ostrze jest używane na czystej, suchej skórze na czole, policzkach, brodzie, nosie i szyi", mówi. "Natychmiastowe rezultaty to wyrównanie tekstury i tonu skóry, ale są też efekty długoterminowe, takie jak zwiększony obrót komórkowy, mniej zmarszczek, redukcja blizn potrądzikowych i bardziej pulchna, nawilżona skóra. "

Jeśli szukasz złuszczenia skóry bez użycia kwasów do pielęgnacji skóry lub jeśli szukasz rozwiązania dla niechcianych włosów na twarzy, Twoja rutyna może skorzystać z dermaplaningu . Zastosuj się do naszych zatwierdzonych przez dermatologów wskazówek, a następnie wybierz jedno z naszych najlepszych narzędzi do dermaplaningu dostępnych na rynku.

Jak wybrać najlepsze narzędzia do dermaplanowaniaJak

w

przypadku każdego z najlepszych urządzeń do pielęgnacji skóry (otwiera się w nowej karcie)

, ważne jest, aby wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas zakupów narzędzia do dermaplanowania.

Oto najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę:

  • Elektryczne vs. ręczne: Dermaplaning sam w sobie jest formą ręcznego złuszczania, ale narzędzie jest dostępne zarówno w formie elektrycznej, jak i ręcznej. "Elektryczne narzędzia do dermaplaningu są zazwyczaj zasilane bateriami i nadają się do szybkich poprawek, a także dla osób, które mogą być mniej stabilne z żyletką", mówi dr Audrey Kunin (otwiera się w nowej zakładce), dermatolog z certyfikatem i założycielka DermaDoctor. Tradycyjne narzędzia dermaplane są podobne do zwykłych maszynek do golenia, ale są bardziej odpowiednie do pracy jako najlepszy środek złuszczający twarz niż maszynka do golenia, mówi dr Kunin.
  • Konserwacja: Niektóre narzędzia dermaplane są łatwiejsze do czyszczenia niż inne, i ważne jest, aby utrzymać narzędzie w czystości po każdym użyciu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii i powodowaniu infekcji. W przypadku narzędzi nieelektrycznych, dr Kunin mówi, aby umyć je wodą z mydłem, osuszyć, a następnie wytrzeć alkoholem. W przypadku elektrycznych, najlepiej postępować zgodnie ze wskazówkami producenta.
  • Dodatkowe funkcje: Dermaplaning wiąże się z przesuwaniem ostrego ostrza po skórze, dlatego ważne jest, aby znaleźć taką, którą wygodnie się trzyma i która pozwala na dobry chwyt. Jeśli szukasz trwałej opcji, wiele luksusowych narzędzi do dermaplaningu ma uchwyty wielokrotnego użytku, które wymagają jedynie wymiany ostrza. Wreszcie, cena jest czynnikiem: jeśli dermaplaning jest czymś, co chcesz robić przez dłuższy czas, możesz lepiej wydać pieniądze na solidniejsze urządzenie wielokrotnego użytku niż na urządzenie jednorazowe.

Bez względu na to, którego z najlepszych narzędzi dermaplane używasz, zarówno Benjamin, jak i dr Kunin zapewniają nas, że narzędzia dermaplane nie spowodują, że Twoje włosy odrosną grubsze. "Brak równowagi hormonalnej i wahania mogą zmienić gęstość włosów, ale samo golenie włosów nie zmieni ich grubości" - wyjaśnia Benjamin. "Włosy rosną na tępej krawędzi, więc jeśli często dotykasz swojej twarzy, możesz poczuć, że włosy odrastają i myśleć, że są grubsze, ale tak nie jest. Gdy włosy w pełni odrosną, będą wyglądać i czuć się dokładnie tak samo jak wcześniej."

Najlepsze narzędzia do dermaplane, wybrane przez naszych ekspertów

(Image credit: Tweezerman

)1. Tweezerman Facial Razor

Najlepsze ogólne narzędzie dermaplaneSpecyfikacjaRRP: $16/£16Kluczowecechy: Refillable ostrzaComesz: Pokrowiec bezpieczeństwa, 3 ostrzaReasons

to buy+Safe

and gentle on the skin+Goodvalue+DurabledesignReasons to

avoid-None

, this is perfect!Today's Best DealsWidok na Amazon (otwiera się w nowej zakładce)Widok na LOOKFANTASTIC UK (otwiera się w nowej zakładce)

Najlepsze narzędzia dermaplane mają tendencję do dopasowywania się do konkretnych potrzeb, więc niekoniecznie będą najlepszą opcją dla każdego. Ale jako wszechstronne narzędzie do pielęgnacji skóry, to jest bezkonkurencyjne. Ostrze brzytwy do twarzy Tweezerman jest ustawione pod kątem, co odróżnia ją od innych na naszej liście i sprawia, że z łatwością można nią golić takie miejsca, jak brwi i górna warga, bez konieczności niewygodnego trzymania.

Uwielbiamy fakt, że ten pick jest wykonany z materiału ze stali nierdzewnej, co sprawia, że jest antybakteryjny i mniej prawdopodobne jest przeniesienie bakterii (choć nadal powinieneś zawsze czyścić go po każdym użyciu). Ostrze było również bardzo imponujące - wystarczająco ostre, że nie znaleźliśmy potrzeby, aby przejść przez ten sam obszar dwa razy, ale wystarczająco delikatne, aby nie powodować mikroprzycięć.

(Image credit: Tinkle

)2. Tinkle Eyebrow Razor

Najlepszy budżet dermaplane narzędzieSpecificationsRRP: $5/£6.55Kluczowecechy: Małe ostrze dla precyzjiZawiera: 6 brzytwy i osłony bezpieczeństwaReasons to

buy+Lightweight

feel+Safety cover makes it easy to travel with+Longhandle for easy grippingReasonsto

avoid-Disposable

razors are unsustainableToday's Best DealsView at Amazon (opens in newtab)View at Amazon (opens in new tab )View at Amazon ( opens in new tab)

Jeśli jesteś nowy w dermaplaning i nie chcesz inwestować w drogie narzędzie, spotkałeś swój mecz z Tinkle'

s Eyebrow Razor.

Nie daj się zwieść nazwie - podczas gdy działa dobrze do tworzenia najlepszego kształtu brwi, może być stosowany na całej twarzy, aby nix brzoskwiniowe fuzz, refine pory i złuszczają martwe komórki skóry na jaśniejsze, bardziej wyrównane skóry.

Nasza testerka używa maszynek do twarzy Tinkle od kilku lat i uwielbia je jako szybki i niedrogi sposób na utrzymanie bardziej miękkiej skóry. Jednorazowe maszynki są wyposażone w nasadkę i są łatwe w podróży, ale nie są trwałe w dłuższej perspektywie, jeśli jest to dla Ciebie ważne.

(Zdjęcie: Schick

)3. Schick Hydro Silk Dermaplaning Wand

Najlepsze narzędzie dermaplane dla początkującychSpecyfikacjaRRP: $20/£10.99Kluczowecechy: Ostrza douzupełniania, mikrogranulkiW zestawiez: 6 bladesReasons

to buy+Ergonomiczny

uchwyt pozwala na łatwy chwyt+Pleasingrose gold aesthetic+Easy touseReasons to

avoid-Can

only get 1-2 uses on each bladeToday's Best DealsView at Amazon (opens in new tab)

Our favorite feature about this dermaplane tool is its curved, ergonomic handle, which makes it incredibly easy to hold even if you don't have a stable hand. To, oraz fakt, że jest ono wyposażone w mikrogranulki, które zapobiegają podrażnieniom, zadraśnięciom i poparzeniom. Ostrze łatwo przesuwa się po skórze, co czyni ją idealną dla początkujących, których drażnią ostre przedmioty w okolicach twarzy.

Mimo, że jest to jedno z najdelikatniejszych narzędzi do dermaplane, jakie testowaliśmy, nasza skóra była miękka, a makijaż po zabiegu trzymał się bez zarzutu. Metalowa rączka w kolorze różowego złota to zdecydowanie najatrakcyjniejszy wybór na naszej liście, choć chcielibyśmy, aby ostrza pozostały ostre i mogły wytrzymać więcej niż dwa użycia.

(Image credit: Dermaflash

)4. Dermaflash Mini Precision Peach Fuzz Removal Dev

ice Najlepsze narzędzie dermaplane do brzoskwiniowego rozmyciaSpecyfikacjaRRP: $69/£59.99Kluczowecechy: Ma pod okiem de-puffing piłkęComesz: Bateria, 2 ostrzaReasons

to buy+Easy

touse+Lastingcharge+Travel-friendlyReasons

to avoid-Pricey

compared with manual toolsToday's Best DealsView at Currentbody UK + IE (opens in new tab)

Peach fuzz can put a damper on achieving smooth base makeup or learning how to contour. Z pomocą przychodzi nam ta elektryczna opcja od Dermaflash - jest to mniejsza wersja kultowego urządzenia do złuszczania skóry Luxe Anti-Aging Dermaplaning Exfoliation Device i została zaprojektowana specjalnie z myślą o trudno dostępnych miejscach, które są podatne na powstawanie brzoskwiniowego nalotu, takich jak górna warga i brwi.

Na pierwszy rzut oka narzędzie może wydawać się nieporęczne, ale okrągły kształt różdżki ułatwia trzymanie go w dłoni. W przeciwieństwie do innych elektrycznych narzędzi do dermaplaningu dostępnych na rynku, to trzyma ładunek, a nawet jest wyposażony w masującą kulkę ze stali nierdzewnej na jednym końcu, która pomaga pozbyć się obrzękniętych oczu w szare poranki.

(Image credit: Versed

)5. Versed Instant Gratification At-Home Dermaplane Tool

Najlepsza wartość dermaplane narzędzieSpecyfikacjaRRP: $20/£15.99Kluczowecechy: Ostrzez jedną krawędzią, uchwyt bez poślizguZawiera:2 ostrzaReasons

to buy+Sharp

blade+Nobatteries needed+High-qualityfeelReasons

to avoid-NoneToday

's Best DealsView at Versed (opens in new tab)

Whether you're a beginner or a pro, this tool from Versed is a staple. W tym zestawie otrzymujesz dwa ostrza, z których każde wytrzymuje od trzech do czterech sesji dermaplaningu i jest niezwykle przyjazne w wymianie.

Jesteśmy fanami ostrego ostrza, które zapewnia równomierne złuszczanie naskórka i natychmiastową gładkość skóry, a także wysokiej jakości narzędzia (ma odpowiednią wagę, ale nie jest trudne w manewrowaniu). Jest też niedrogie i łatwo przesuwa się po skórze, w przeciwieństwie do innych narzędzi, które mogą powodować zadrapania i skaleczenia.

(Image credit: Urban Outfitters

)6. ROUT Adios, Zestaw brzoskwiniowych brzytew do twarzy

Najlepsze zrównoważone narzędzie dermaplaneSpecyfikacjaRRP: $55 (tylko w USA)Kluczowe cechy: Refillable japońskie ostrzaComesz: Uchwyt, nasadka bezpieczeństwa, 4 wkłady do ostrzyReasons

to buy+Blades

are recyclable+Sharp bladeworks efficiently+Comes with aconvenient way to displayReasons

to avoid-Could

come in more colorsToday's Best DealsView at Urban Outfitters (opens in new tab)

Can't get behind plastic razors? To narzędzie do dermaplanu sprawi, że nie będziesz tęsknić za jednorazową odmianą. Kiedy już osiągniesz koniec żywotności ostrza (cztery ostrza to mniej więcej zapas na 2 miesiące, w zależności od tego, jak często wykonujesz dermaplane), możesz je zutylizować i włożyć nowe.

Stwierdziliśmy, że same ostrza są wysokiej jakości i łatwo się je przesuwa po twarzy. Już po kilku machnięciach narzędzie sprawiło, że skóra wyglądała bardziej promiennie i młodzieńczo, działając jednocześnie jako jeden z najlepszych minimalizatorów porów. Brzoskwiniowy odcień uchwytu dobrze komponował się z estetyką łazienki naszego testera, ale chcielibyśmy, aby był on dostępny w większej liczbie odcieni dla tych, którzy wolą bardziej neutralne kolory.

(Image credit: Stacked Skincare

)7. Stacked Skincare Dermaplaning Tool

Najlepszy luksusowy dermaplane narzędzieSpecyfikacjaRRP: $75/£52.40Kluczowecechy: Wymienne ostrzeZawiera: 1 ostrzeReasons

to buy+Stainless

steelblade+Good bladecontrol+Sturdyaluminium handleReasons to

avoid-Sharp

bladecan be tricky for beginnersToday's Best DealsView at Amazon (opens in new tab)Out of the

all of the dermaplaning tools we tested, this one from Stacked Skincare was among the ones that offered similar results to in-office treatment - and at $75, the price is just right considering professional dermaplaning sessions can range anywhere from $200 to $400 depending on where you go.

To wszystko dzięki sterylnemu ostrzu z chirurgicznej stali nierdzewnej, które skutecznie pozbywa się martwego naskórka, osadów i włosów z twarzy, które nadają skórze matowy, łuszczący się wygląd. Benjamin podkreśla również fakt, że w przeciwieństwie do elektrycznych narzędzi do dermaplane, to jest przenośne, nie wymaga ładowania, a jego ostrze może być użyte cztery razy (podczas gdy te elektryczne są jednorazowe). Podsumowując, nasza skóra była gładsza i wyglądała jaśniej już po jednym użyciu.

(Image credit: Spa Sciences

)8. Spa Sciences Sima Dermaplaning Tool

Najlepsze elektroniczne narzędzie dermplaneSpecyfikacjaRRP: $29/ £68.91 (import)Kluczowe cechy :3 opcje kolorystyczne, 3 prędkości, akumulator, Comeswith: 7 główReasons

to buy+Bezbolesne

złuszczanie+Made makijaż iść na gładsze+HoldsładowaniaReasons

to avoid-None

, to jest wielki!Today's Best DealsView at Amazon (opens in new tab)View at Amazon (opens in new tab)

It was oddly satisfying seeing how much facial hair the Spa Sciences Sima Dermaplaning Tool

got rid of.

Z trzema ustawieniami prędkości do wyboru, dostarcza 250+ ruchów sonicznych na sekundę, aby zmiękczyć szorstką, łuszczącą się skórę, zminimalizować wygląd drobnych linii i zmarszczek oraz pozbyć się owłosienia z twarzy.

Podoba nam się, że urządzenie jest dostarczane z dużą ilością siedmiu wymiennych głowic, choć są one jednorazowe, więc mogą się szybko skończyć, jeśli często wykonujesz dermaplane. Byliśmy w stanie uzyskać kilka zastosowań z jednego ładowania, co jest dużym plusem dla zajętych poranków.

(Image credit: Plum Beauty

)9. Plum Beauty Eyebrow Shaping Razors

Najlepsze narzędzie dermaplane dla brwiSpecyfikacjaRRP: $6 (tylko USA)Kluczowe cechy: Antypoślizgowy uchwytZawiera: 3 maszynkiReasons

to buy+Affordable

price+Easy tohold+Quick touseReasons to

avoid-Smaller

blade not suited for whole faceToday's Best DealsView at Target (opens in new tab)

These Plum Beauty

razors

have a smaller blade than the others we tested, which makes them great for tackling straggly hairs around smaller areas like chin hairs or the eyebrows

.

Dla osób o niestabilnych dłoniach, antypoślizgowy uchwyt był pomocny, aby nie stracić kontroli nad narzędziem. Uwielbiamy to, jak dobrze kształtuje brwi i oczyszcza obszar, ale ponieważ ostrze jest po mniejszej stronie, zajęło więcej czasu, aby dermaplanować całą twarz, więc sugerujemy zarezerwowanie go tylko dla obszaru brwi.

(Image credit: Miss Sally Store

)10. Zestaw brzytew do brwi Miss Sally

Najlepsze narzędzie dermaplane dla podróżySpecyfikacjaRRP: $8 (tylko w USA)Kluczowe cechy: Dwustronne krótkie i długie ostrzaZestawzawiera: 4 razorsReasons

to buy+Versatile

tool removes fine and coarse hairs+Lightweight, portable design+Preciseapplication on both short and long endsReasons

to avoid-Blades

could be sharperToday's Best DealsView at Amazon (opens in new tab)

Traveling with beauty products is hard, we get it. Dlatego uwielbiamy znajdować przyjazne w podróży narzędzia do pielęgnacji skóry, które nie poświęcają jakości na rzecz poręczności. Na przykład ta zgrabna maszynka do golenia, która nie zajmuje więcej miejsca niż małe lusterko kompaktowe w Twojej torbie do makijażu, a jednocześnie posiada kilka funkcji, które sprawią, że nie będziesz tęsknić za jej elektryczną wersją w domu.

Maszynka posiada dwie końcówki: krótką z mniejszym ostrzem (dobra do takich miejsc jak górna warga i okolice brwi) oraz dłuższą z większym ostrzem (najlepsza do golenia twarzy, a nawet nóg). Każda strona klipsów łączy się ze sobą, więc nie musisz się martwić, że osłona ostrza odpadnie w Twojej torebce do makijażu, a niebieski i różowy kolor będzie miłym dodatkiem do każdego zestawu do makijażu.


Round up of today's best deals (opens in new tab)TweezermanFacial Razor (opens in new tab ) (opens in new tab)£16 (opens in new tab)View (opens in new tab)See all prices (opens in new tab) TinkleEyebrow Razor (opens in new tab ) (opens in new tab)£4.99 (otwiera się w nowej zakładce)View (otwiera się w nowej zakładce)See all pricesReducedPrice (otwiera się w nowej zakładce)Schick Hydro Silk Dermaplaning Wand (otwiera się w nowej zakładce ) (otwiera się w nowej zakładce)£10.99 (otwiera się w nowej zakładce)£7.95 (otwierasię w nowej zakładce)View (otwiera się w nowej zakładce)See all pricesReducedPrice (opens in new tab)DermaflashMini Precision Peach Fuzz (opens in new tab ) (otwiera się w nowej zakładce)£59.99 (otwiera się w nowej zakładce )£35 (otwiera się w nowej zakładce )Widok (otwiera się wnowej zakładce)Zobaczwszystkie ceny (otwiera się w nowej zakładce)Spa Sciences Sima Dermaplaning Tool (otwiera się w nowej zakładce ) (otwiera się w nowej zakładce)£55,16 (otwiera się w nowej zakładce)Widok (otwiera się w nowej zakładce)Zobacz wszystkie cenySprawdzamyponad 250 milionów produktów każdego dnia w celu uzyskania najlepszych cenpowered by.

Top